Bieg Noworoczny 2015.01.03 – Wyniki

Lpnazwiskoimięnumer startowyczasklub / miastodata
1BadurekMaciej2300:24:36www.logmag-minsk.pl1988
2PolakSebastian7400:25:52KB ActiveSports Warszawa1980
3WoźnickiPaweł41200:27:00Entre.pl1990
4BudnickiRafał49300:27:01MORT!1985
5IgnatowiczAndrzej3200:27:57Trucht Tarchomin Team1974
6TkaczykAdam49400:28:38Warszawa1990
7LeśniewskiAndrzej39600:28:42Politechnika Warszawska1963
8MossopAndrew19400:29:14WITC1979
9WilczyńskiMateusz5000:30:06SZYBKIE WILKI1985
10ParsonsAlan56200:30:06WITC1981
11DorowczykSzymon11500:30:081960
12NowocieńJacek37600:30:16GLKS Nadarzyn1959
13SchabJoanna4100:30:17aleTempo Warszawa1976
14FeluchKrzysztof33400:30:37Warszawa1973
15CzyżowskiMarek37200:30:40ZSZ nr 2 Mińsk Mazowiecki1976
16ModlinskiKonrad31900:31:29Warszawa1977
17TruszczyńskiRadosław2400:31:31BootCamp Mińsk Mazowiecki1983
18świętochowskiJacek42200:31:34Huragan Wołomin1988
19BiendugaMikołaj47200:31:34warszawa1971
20ZychRobert41800:31:34nie zrzeszony1978
21GrunwaldWitold21600:31:38Metro Warszawskie1958
22RybitwaJarosław35700:31:39Grodzisk Mazowiecki1983
23MichalskiRobert48400:31:44Nocne Piłowanie Agrykoli1982
24SzczyrekJan39500:31:59Warszawa1970
25SkrzypkowskiMaciej55400:32:01KACZMAR PROJECT1986
26ZIELIńSKAEmilia55200:32:12All For You/Wieczorek team1983
27AksamitJakub12900:32:361988
28RekIwona43200:32:37Ortoreh1988
29KlimczakAleksandra1100:32:43Warszawski Klub Kolarski1998
30GłowackiJacek3500:33:01Biegamy z Ochotą1961
31PacułaZbigniew2200:33:09Piaseczno1961
32SzczepaniukJarosław45100:33:33kb-rebus.pl1972
33TutajMichał21500:33:43Warszawa1989
34CiukMichał12500:33:47
35OstasiukAleksander54000:34:00SKN1990
36JankowskiSebastian40200:34:10Heron Team Wieliszew1980
37RóżyckiKonrad500:34:13Lechici Zielonka1962
38KulmaKatarzyna42100:34:13BootCamp Mińsk Mazowiecki1987
39SztandoMichał17200:34:19Mysz i Dzako1983
40StępieńBartłomiej47500:34:21WYTOP Pruszków1984
41DunaszewskiWojciech1800:34:33dąbrowa górnicza1982
42SzewczykowskaAnna47400:34:34PARZNIEW1980
43OlszewskiSławomir400:34:36Warszawa1985
44KrysiakGrzegorz4400:35:03Warszawa1982
45FonsecaMiguel55600:35:04WITC1979
46WiśniewskiPiotr37500:35:05RUMAKI1973
47RomanówPrzemysĹ‚aw26700:35:13Trucht Tarchomin Team1982
48KozeraMarcin52200:35:18TVP/Polska Biega1980
49KędziaMarcin50100:35:18Warszawa1970
50DrabarekRomuald33200:35:23Warszawa1962
51MaliszewskiCezary21200:35:36Denat Warszawa1958
52GontarzJaroslaw46200:35:52Kozienice1977
53ŻuraniewskaAgnieszka44800:35:54Trucht Tarchomin Team1977
54LewandowskaKarolina51900:35:54DREAM RUN1977
55BałonDawid700:36:01Warszawa1985
56KowalKonrad56900:36:17Vege Runners1981
57SalwinSławomir40100:36:18Heron Team Wieliszew1966
58GryczDariusz17800:36:24Twierdza Modlin1987
59MatusiakMałgorzata36200:36:32Milanówek1990
60KwiatkowskiMichał56500:36:33kmh media group runners1979
61SkawskiJan39100:36:36Vegas1977
62BremerGracjan41700:36:37Warszawa1969
63PasierbińskiPiotr8400:36:38TRIsfera Pruszków1968
64SuchockiJacek30600:36:38MKS 21969
65Bobrownicki-LibchenGrzegorz47700:36:45Warszawa1962
66JasińskiFilip53000:36:46MSZ biega1976
67ZbrowskiMichał65900:36:48Biegnę, żeby Bartek mógł biegać1982
68GawrońskiSebastian20300:36:52Warszawa1982
69KorkoszAndrzej26500:36:53GROTY TEAM1977
70CzupryńskiSebastian7100:36:53żyrardów1992
71SadochKamil37100:37:02ZSZ nr 2 w Mińsku Mazowieckim1997
72KaniewskiPaweł19300:37:02WARSZAWA1982
73GałeckiPiotr31500:37:07Warszawa1981
74PiwońskiRafał44300:37:12Dęblin1995
75KosmalaDariusz44600:37:131964
76BoguszSebastian6800:37:15Warszawa1986
77WęglińskiJacek2000:37:28Wa1965
78PrzybylskiPiotr45900:37:32Polska1981
79BrewczyńskiWojciech17400:37:33Radom1979
8053400:37:33
81LulaRadosław900:37:42Piaseczno1977
82ChajęckiMateusz43300:37:48Warszawa1989
83NartowskiJan31300:37:48KB Józefosław1959
84SidorowiczGrzegorz16500:37:48Axa Running Team1972
85NowakowskiMariusz51000:37:55żOLIBORZ BIEGA1960
86WilgatAdam300:37:55Skrzydlaci.pl / 12tri.pl1971
87WłodarskiAdam32000:38:01Olszewnica Stara1995
88WaleckaWiktoria56400:38:02Biegam Na Tarchominie1985
89GabrysAleksander52400:38:03EY1981
90ZiółekGrzegorz43900:38:04HERON WIELISIEW1959
91WieczorekDariusz33000:38:07Warszawa1967
92LewandowskiJan35100:38:07Warszawa1986
93PawlakRafał5600:38:12Warszawa1977
94OlszakZenon16600:38:14niezrzeszony1964
95PirosPrzemysław51100:38:21Warszawa1988
96KalińskiArtur9100:38:24TRINERGY TEAM1976
97PłochockiJacek50300:38:26Grupa Biegowa Ursus1989
98PłochockiRyszard50400:38:26Grupa Biegowa Ursus1960
99KlucinskiLeszek4000:38:30Warszawa1972
100BudnickiGrzegorz53500:38:31Warszawa- Kabaty1955
101BonisińskiPiotr12400:38:33
102CybulskiRadosław12600:38:33
103CałkaPaweł41000:38:38Warszawa1947
104NajmółaSławomir46900:38:40Warszawa1975
105WojciechowskiWojciech4200:38:40Wyszków1980
106PolakBeata9600:38:49Warszawa1989
107SkrzypczakJarosław5800:38:52KB ACTIVESPORTS WARSZAWA1967
108DzirbaBartosz35200:38:53Warszawa1983
109ŁysiakKrzysztof8300:39:01Kotlet Power Team1976
110PichetaMagdalena55100:39:03Disney VoluntEARS1985
111SzymańskiJacek48300:39:04Gapmont Running Team1965
112DydekMichał45500:39:11Warszawa1982
113GrabowskiPiotr48500:39:17REMBERTóW tEAM1968
114KaczorekRobert36800:39:18Warszawa1952
115CzubakowskiSławomir5100:39:20Warszawa1964
116RasztawickiLeszek44200:39:21Warszawa1973
117LorekBartłomiej20700:39:25Warszawa1971
118ZagórskiMarek8100:39:26Warszawa1967
119PaciorekMarek39400:39:2726 WOG1957
120StefańskiDariusz45800:39:28A.K.B. MORT!1961
121MikołajczykMaciej19000:39:30PET SUPPLIES POLSKA1980
122ChoroszewskiBartosz18700:39:31Warszawa1975
123WitowskiKarol52000:39:31Warszawa1981
124CiachDariusz40400:39:34Wyszków1969
125SkrzyniarzEmil30900:39:35WARSZAWA1972
126WesołowskaKarolina53800:39:36Warszawa1988
127BaranowskiJanusz19700:39:37Warszawa1970
128WojciechowskiKrzysztof35600:39:38Praga Biega1977
129StefańskiZbigniew30100:39:41Warszawa1966
130GawrońskiMariusz7200:39:43Warszawa1964
131BaranowskiBartosz56800:39:45Warszawa1991
132RadlakArtur46700:39:46WARSZAWA1983
133LatoRobert1900:39:49Roche Runners1979
134DmowskiBartosz32100:39:49Warszawa1972
135BąkMaciej55800:39:50Orange Polska / Night Runners1973
136ZurZbigniew26400:39:51Warszawa1962
137SygockiKonrad6000:39:53BNT1978
138MichalakMarta5400:39:53KB im.P.Sękowskiego Płońsk1978
139PrzepieśćKamila20900:39:54Warszawa1984
140BorkowskiPaweł40600:39:57Góra Kalwaria1979
141HuziukPiotr49000:39:58Warszawa1973
142KrzyżewskiAdam49100:40:00---1992
143SobczakBogusław4500:40:01Nowa Iwiczna1971
144SzulkowskiMarek11100:40:021970
145OlszewskaKatarzyna11700:40:031980
146AugustyniakMariusz45600:40:07Marki1972
146KucharskiMarcin45600:40:07Warszawa1986
147SztomberDaniel21100:40:09AXA Running Team1982
148TulaRenata50600:40:10Warszawa1952
149KułakowskiPiotr43600:40:31Człapacze1957
150NesterŁukasz10000:40:331983
151GrabońRadosław45200:40:36OneDLL1982
152PopowskiJarosław48200:40:42UNTS Warszawa1969
153KośnikAndrzej200:40:45mkb dreptak1961
154JakubiukSławomir32300:40:46Warszawa1977
155KowalówczanyMichał41500:40:48Warszawa1981
156FlakowskiTomasz26900:40:55Sochaczew1989
157KrajewskiPrzemysław52500:40:56Za Jakie Grzechy Team1973
158StaniszewskiWaldemar38000:40:56Milanówek1948
159WolańczykAndrzej41100:40:57Dawaj Maryśka1958
160TokarzewskiStanisław52700:41:05Komorów1946
161KasprzakPiotr54100:41:07PIotrowski Running Team1986
162MAcech-SmuzewskaJoanna41300:41:08Warszawa1965
163KozłowskiPiotr18300:41:12Warszawa1976
164MazurekPatryk36500:41:16Warszawa1983
165SoszyńskaGosia43500:41:17Człapacze1962
166SobiesiakRafał51700:41:19PIRATE1981
167OrychJacek44900:41:221978
168DąbekEdward36900:41:24MKB DREPTAK1963
169DobrzyńskaNina8000:41:27Warszawa1973
170ChudyAleksander8800:41:30Warszawa1978
171MatusiakKonrad10900:41:321990
172SołtysikSzymon44500:41:48Dream Run1978
173KornilukDominik45700:41:50Warszawa1987
174BecheńskiWojciech20100:41:50Warszawa1974
175KalinowskiLeszek19600:41:51Warszawa1973
176DziekonskiJacek8600:41:54KONDYCJA1957
177SzczepkowskiPaweł50000:41:54Artequipment1955
178TuczapskaAnna17300:41:55Mysz i Dzako1986
179TurczyńskaMonika16900:41:58Za Jakie Grzechy Team1973
180SidwińskiMarcin18900:42:01Warszawa1982
181SzczepanikRobert5500:42:05Warszawa1972
182SrokaPaweł40900:42:08Michałów-Reginów1968
183ChęćAdam5300:42:11ZabiegAnna Drużyna Warszawa1980
184DąbrowskiMarcin10400:42:151986
185BielańskiGrzegorz20800:42:15GTECH RUNNING TEAM1979
186WolańczykRobert600:42:16DAWAJ MARYśKA1973
187KrzyżewskiMichał49200:42:191993
188GronczewskiArtur8700:42:24Warszawa Bródno1974
189RychlickiJarosław46600:42:34Radom1980
190Winnickiłukasz6700:42:34WARSZAWA1987
191StępniewskaMagdalena48000:42:37BYDGOSZCZ1985
192IgnaczakMichał10200:42:381979
193SucheckiAdam26600:42:42Passepartout.pl1982
194BukowskiJanusz34900:42:44Gazownia Warszawska/Stowarzyszenie Daćsiebie innym1956
195SuszkaGrzegorz21900:42:50Warszawa1982
196KalincaAmalia4800:42:50witc1986
197SurowiakDanuta8500:42:51Klub Biegowy UM1969
198StrachockaAnna16700:42:51żoliborz Biega1956
199KorporowiczMonika51300:42:56Warszawa1985
200RodakZbigniew52600:42:59Warszawa1964
201ZagajewskiMariusz44100:43:03Warszawa1971
202MrózAgata11900:43:04
203WójcikAgnieszka26800:43:04Trucht Tarchomin Team1982
204KowalskiAdrian48600:43:04Legionowo1989
205GieraDamian8900:43:10Sochaczew1989
206AdamczykDariusz9800:43:10Nowy Dwór Mazowiecki1968
207ChojeckaKarolina47100:43:13Zielonka1998
208WójcikZbigniew16300:43:14Warszawa1970
209SkibniewskiGrzegorz12700:43:14
210WierzbickiJacek1300:43:15Mińsk Mazowiecki1981
211KarłowiczAnna7300:43:17Wolna Wola Waszawa1953
212SiedleckiRobert1000:43:17Warszawa1973
213KernerAgnieszka12800:43:261967
214NowakEdyta39000:43:34Allianz Running Team1980
215RatuszyńskaUrszula48900:43:39Warszawa1973
216SąporDominika46400:43:39Warszawa1987
217ŻywekTeresa16400:43:42Warszawa1947
218FicońMonika45300:43:49Warszawa1972
219SikorskaMariola38800:44:01Piastów1977
220HołowaczTomasz4300:44:02Kondycja1940
221BoguckaMartyna38400:44:03JacekBiega Running Team1973
222SmolińskaBeata36100:44:03obozybiegowe.pl1963
223BiernackiAdam55700:44:07łódż/Warszawa1950
224GrochowskaJoanna6500:44:09Biegamy z Ochotą1964
225ZienkiewiczAgata19500:44:10Warszawa1980
226BaranowskaMagdalena11600:44:101982
227PolakTeresa8200:44:13KB ActiveSports Warszawa1951
228SzczepkowskiDominik36700:44:19Warszawa1983
22918400:44:21
230ZdzikotTomasz43800:44:22Warszawa1979
231DrewniakMarcin52100:44:29Koczargi Stare1969
232Luciakłukasz41900:44:33Warszawa1985
233KarasiewiczKatarzyna11200:44:331971
234JagielskiTomasz37300:44:35Warszawa1980
235KloczkowskiDawid17500:44:41Warsaw Run Team1979
236DominowskiRobert46800:44:41warszawa1967
237PrzychodzkiDominik17700:44:42Warszawa1983
238MaciejaMirosław54700:44:42KONDYCJA1962
239MaciejaMariusz54600:44:46Warszawa1986
240ThomasSzczepan38100:44:55Warszawska Akademia Karate Tradycyjnego1961
241MiatkowskaAgnieszka55900:45:46WARSZAWA1964
242MiatkowskaMonika56000:45:46Warszawa1987
243łukaszewiczMarcin56100:45:46Warszawa1983
244TeichertMaria36400:45:55ActiveSports Warszawa1964
245SzczęsnyRafał42000:46:02Nowa Wieś Warszawska k. Komorowa1974
246JaroszAnna5200:46:13ZabiegAnna Drużyna1982
247BuryKamila56700:46:2500-4661980
248BareckiKrzysztof27000:46:26Warszawa1983
249MichalakJerzy11300:46:271948
250ZarębaAneta31400:46:35Warszawa1979
251FiedorczukAlicja19100:46:36Warszawa1986
252KwaśniewskiPaweł37700:46:38Warszawa1968
253BanasiewiczAgata6300:46:44Zabiegani Po Uszy1991
254DomańskiJacek Expedyt51600:46:56Wkb Meta Lubliniec1941
255BulwarskaEwa9400:47:00Warszawa1985
256KarczmarczykAdam6200:47:00Sulejówek1978
257SakowskaAgnieszka4900:47:07Przetarty Szlak1988
258KwiecieńJacek3900:47:08MARKOWI BIEGACZE1957
259KaczyńskaJoanna39800:47:12Warszawa1981
260BurzyńskaKatarzyna43000:47:17Warszawa1978
261MystkowskaMarta34300:47:18Night Runners1986
262GrzelakMonika30700:47:30Warszawa1981
263SadrenRobert49500:47:38Pędzące żółwie1991
264SzokalskaAleksandra51500:47:44MSZ1982
265SzcześniakPrzemysław18800:47:53Warszawa1976
266SołtysikStanisław44400:48:05Dream Run1987
267PietrulińskiMateusz7900:48:09Spartanie Dzieciom1979
268SpieszkoGrażyna49900:48:16Warszawa1963
269MajewskiMarek35000:48:21Warszawa1979
270WróblewskaJoanna5700:48:26Festiwal Biegowy1955
271DymelAndrzej37000:48:49Warszawa1952
272KarczewskaUrszula18600:48:57Warszawa1975
273KomaAnna56300:48:57Warszawa Mokotów1971
274KukawskaMagdalena56600:49:07Begam bo lubie1983
275MorawskiKrzysztof20200:49:11tak mam, że biegam1964
276MościckaAnna30800:49:11Warszawa1987
277PaluchPaweł47300:49:14Warszawa1964
278FidoJerzy10100:49:21Lechici Zielonka1939
279NoworytaJacek42900:49:24ASA TEAM Biegiem po zdrowie1942
280Arent-StefańskaJolanta30000:49:32Warszawa1976
281WajdwiczAnna16800:49:34Warszawa1978
282MoszkowiczEugeniusz2500:49:41Kondycja1942
283BorzymTomasz50900:49:42Warszawa1983
284SnopekMonika50700:49:42warszawa1988
285JamrożyMarcin55500:49:52Warszawa1973
286GilWojciech3000:50:02Warszawa1971
287ŻmudzińskiTomasz20600:50:06Warszawa1989
288KaszubowskaKarolina20400:50:06Warszawa1989
289ŚwistakPiotr38700:50:10Warszawa1984
290CzechowskiJerzy1500:50:23mza-warszawa1949
291ZielińskiTomasz22000:50:24Polskie Stowarzyszenie Sportu Po Transplantacji1973
292SzymczakRyszard38900:50:38Warszawa1943
293FryzkaAndrzej19200:50:39Warszawa1986
294SzlachtaAneta17000:50:58Warszawa1973
295SobczakAnna4700:51:06Nowa Iwiczna1972
296BrzewińskiŁukasz21700:51:07Cynamonowa City1981
297BanaszewskaJoanna39200:51:10Warszawa1977
298GarcarzLeszek32400:51:14Warszawa1954
299MierkiewiczBernadetta42300:51:19MKM Running1986
300MierkiewiczKrzysztof42400:51:21MKM Running1984
301MojsaJolanta49700:51:26Warszawa1969
302SpalińskaKamila7600:51:29Warszawa1978
303MałekAnna49800:51:35Kuchnia Biegacza1970
304KąkolBartosz54300:51:49Szczecin1989
305PerzPrzemysław54500:51:49Szczecin1989
306ConderJoanna31000:51:57warszawa wesola1988
307Kę˜pczynskiJanusz33600:52:07OżARóW MAZOWIECKI1942
308Bulicz-KasprzakKatarzyna18500:52:23Sulejówek1976
309CzuptaHirek34500:52:23AON WARSZAWA1974
310SzostakowskiJarosław6600:52:53Biegamy z Ochotą1967
311SpalińskaWiktoria7800:53:38Spartanie Dzieciom - Wspieram1982
312BuczakMonika55300:53:571968
313KrawczykiewiczDorota18000:54:02Warszawa1983
314DuszyńskiZbigniew35400:54:10ActiveSports Warszawa1939
315BatorAgata17100:54:23Warszawa1980
316ChlebickaMarta54800:54:25Warszawa1997
317ChlebickiPrzemysław54900:54:29Warszawa1958
318GogolewskaAnna48700:54:34Słupno1959
319OttoZdzisława48800:54:34Harley Davidson1947
320KrawczykiewiczMagda18100:54:44Warszawa1978
321AdamczykMałgorzata9700:56:16Nowy Dwór Mazowiecki1970
322DymowskaMalgorzata2100:56:56Warszawa1979
323SosińskiKarol3300:56:56Warszawa1982
324BajorekJacek43700:57:27Wyszków1975
325ZielińskiTomasz9000:57:28żoliborz Biega1957
326TomasikJanusz32500:57:31niezrzeszony1943
327MadejekJacek6400:58:53Zabiegani Po Uszy/Kraśnik1980
328KrasowskaOlga43400:59:03Warsaw International Triathlon Club1982
329WizertJózef1201:00:23Warszawa1953
330SuknarowskaDorota9301:02:26Warszawa1964
331SuknarowskiMarek9201:02:32Warszawa1966
332AndrzejewskiTadeusz36301:02:33xxx
333MuchaAndrzej49601:03:21Kuchnia Biegacza1947
3okrWysockiStanisław50200:55:42spójnia warszawa1929
Bookmark the permalink.

Comments are closed.