VI bieg Grand Prix Warszawy 2016 – 10km

Kolejny VI bieg z cyklu Grand Prix Warszawy już 17 września.
Zapraszamy do Lasu Kabackiego na Ursynowie (sobota) o godz 11:00.

kabaty1-Trasa Biegu w Lasie Kabackim 10km z kilometrami.jpg mała

Zapisy poprzez formularz na stronie tylko dla biorących udział w zawodach Grand Prix Warszawy – Ursynów 2016 po raz pierwszy.
Odbiór numerów startowych oraz opłata startowa 20zł. tylko w dniu startu w BIURZE ZAWODÓW. Szczegółowe informacje są umieszczone w REGULAMINIE
Start dla wszystkich Pań oraz zawodników którzy biegają dystans 10 km ponad 60 minut o godzinie 11:00 (panowie proszeni są o podanie swojego numeru w punkcie pomiaru czasu na linii startu).

Start panów godz. 11:10.
Miejsce startu, polana na tyłach hipermarketu TESCO na Ursynowie, obok zajezdni technicznej warszawskiego METRA, na której od godziny 9:30 będzie otwarte BIURO ZAWODÓW.
Kabaty3-mapa startu GPW_png

Każdy zawodnik zobowiązany jest do zapoznania się z REGULAMINEM ZAWODÓW GPW 2016.
Każdy zawodnik wypełnia (jednorazowo) i osobiście podpisuje OŚWIADCZENIE, które jest ważne przez cały cykl biegów Grand Prix Warszawy 2016.
OŚWIADCZENIE należy oddać przed startem w BIURZE ZAWODÓW.

Impreza organizowana jest przy pomocy środków finansowych Urzędu Dzielnicy Ursynów.

URSYNOWiSYRENKA                                                                                        

partnerzy:

sponsorzy2016v1

organizator
Logo ActiveSports

biegne-dla-maksaVI Grand Prix Warszawy – biegniemy razem dla Maksa

 Zapraszamy do przyłączenia się do akcji charytatywnej „biegnę dla Maksa” podczas zawodów 17 września w Lesie Kabackim. Sponsorem cyklu Grand Prix Warszawy 2016 jest PKO Bank Polski.

Biorąc udział w biegu na warszawskich Kabatach w sobotę 17 września 2016 r. będzie można pomóc rocznemu Maksowi, który urodził się z niezwykle rzadką wadą genetyczną – Zespołem Crouzona. Obecnie zbierane są środki na specjalistyczne operacje: twarzoczaszki, gałek ocznych i tchawicy. Maks jest podopiecznym Fundacji Konrada Gacy „Dlaczego?”. Zaangażowanie zawodników, którzy przypną do koszulki kartkę „biegnę dla Maksa” i dotrą z nią do mety, zostanie przeliczone na konkretne wsparcie finansowe – Fundacja PKO Banku Polskiego przekaże darowiznę dla chłopca. Kartki „biegnę dla Maksa” będzie można odbierać w dniu biegu od godz. 9.30 na stoisku u przedstawicieli PKO Banku Polskiego przy biurze zawodów. Bieg na 10 km wystartuje o godz. 11.00.
PKO Bank Polski realizuje od 2013 r. autorski program „PKO Bank Polski. Biegajmy razem” i wspiera największe imprezy biegowe w całej Polsce. Podczas wszystkich tych wydarzeń organizowane są akcje charytatywne „biegnę dla…”. W tym roku, podczas poprzednich edycji Grand Prix Warszawy także odbyły się takie akcje. W lutym dla Bożeny pobiegły 64 osoby, w marcu 88 osób wystartowało dla Marty, a 68 dla Weroniki. W kwietniu 75 zawodników pobiegło dla 2,5-letniego Antosia z wadą serca, natomiast na początku września 120 osób przyłączyło się do akcji na rzecz rocznej Natalki.
W sumie, od 2013 r. odbyły się 193 akcje „biegnę dla…”, a Fundacja PKO Banku Polskiego wsparła 202 beneficjentów kwotą ponad 2,8 mln zł. Od początku istnienia programu biegacze przemierzyli charytatywnie ok. 1 mln 305 tys. km, co równa się ponad 32 okrążeniom Ziemi wzdłuż równika. Dodatkowo, tego samego dnia, czyli 17 września, pod hasłem „Pomagamy z każdym krokiem” odbędzie się 2. PKO Bieg Charytatywny. Akcja rozegra się równocześnie na stadionach 12. miast Polski, w tym w Warszawie. W zeszłym roku uczestnicy biegu w całym kraju przemierzyli łącznie ponad 26 tys. okrążeń. Fundacja mogła dzięki temu przekazać 632 tys. zł na posiłki dla najbardziej potrzebujących dzieci w Polsce. W Warszawie impreza odbędzie się w tym roku na Stadionie AWF przy ul. Marymonckiej 34. Więcej o programie „PKO Bank Polski. Biegajmy razem” łączącym popularyzację zdrowego stylu życia z ideą dobroczynności, można przeczytać na stronach:

www.biegajmyrazem.pkobp.pl
www.bankomania.pkobp.pl/biegajmy-razem/
www.facebook.com/PKOBankPolskiBiegajmyRazem
https://instagram.com/pkobiegajmyrazem

Dodaj do zakładek permalink.

Komentarze są wyłączone.