Bieg Mikołajkowy 2016 – 10km

 BIEG MIKOŁAJKOWY w Lesie Kabackim.

bm2016v1

03 grudnia 2016 o godzinie 11:00 odbędzie sięBieg Mikołajkowy na dystansie 10km. w którym wziąć udział może każdy kto lubi dobrą zabawę i miłe towarzystwo. Każdy uczestnik otrzyma „Pakiet Startowy” oraz „chip” do pomiaru czasu a po skończonym biegu okolicznościowy Medal Mikołajkowy . Biegniemy dla przyjemności. Przebrania mile widziane.

Formularz zgłoszeniowy –  [cryout-button-color url=”http://biegi.waw.pl/zapisy/” color=”#47AFFF”]ZAPISY[/cryout-button-color]  – limit 400 osób. ZAPISY ZAMKNIĘTE.

Osoby wcześniej zapisane na BM nie są usunięte z listy i mogą wnosić opłaty startowe (pomimo zamkniętych zapisów).

Szczegółowe informacje są umieszczone w regulaminie Biegu Mikołajkowego 2016.
Start godz. 11:00 dla wszystkich Pań oraz zawodników biegających dystans 10km ponad 60 minut. Start Panów godz. 11:10

Każdy zawodnik wypełnia i osobiście podpisuje Oświadczenie, które należy oddać przed startem w BIURZE ZAWODÓW.

 

Bieg Mikołajkowy w Warszawie – biegniemy razem dla Leosia

leosFundacja PKO Banku Polskiego zaprasza do przyłączenia się do akcji charytatywnej na rzecz
3-letniego Leosia, który urodził się z zespołem wad wrodzonych. Wystartuj w Biegu Mikołajkowym w Lesie Kabackim na warszawskim Ursynowie z kartką „biegnę dla Leosia”!
W sobotę 3 grudnia 2016 r. w podczas Biegu Mikołajkowego w Lesie Kabackim na warszawskim Ursynowie odbędzie się akcja charytatywna na rzecz 3-letniego Leosia. Chłopiec urodził się zespołem wad wrodzonych. Do lepszego funkcjonowania potrzebuje specjalistycznego sprzętu, m.in. pionizatora i balkonika oraz rehabilitacji. Leoś jest podopiecznym Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.
Zaangażowanie zawodników, którzy przypną do koszulki kartkę „biegnę dla Leosia” i dotrą z nią do mety, zostanie przeliczone na konkretne wsparcie finansowe – Fundacja PKO Banku Polskiego przekaże darowiznę na leczenie chłopca. Kartki będą do odebrania w dniu biegu w godz. 8.30–10:30 u przedstawicieli PKO Banku Polskiego w Biurze Zawodów (SP nr 16 im. Tony Halika, ul. Wilczy Dół 4, budynek „A”). Bieg Mikołajkowy na dystansie 10 km wystartuje o godz. 11.00, w Alei KEN przy stacji technicznej metra.
PKO Bank Polski realizuje od 2013 r. autorski program „PKO Bank Polski. Biegajmy razem” i wspiera największe imprezy biegowe w całej Polsce. Podczas wszystkich tych wydarzeń organizowane są akcje charytatywne „biegnę dla…”. W sumie, od 2013 r. odbyło się 220 takich akcji, a Fundacja PKO Banku Polskiego wsparła 232 beneficjentów kwotą ponad 3,16 mln zł.  Od początku istnienia programu biegacze przemierzyli charytatywnie ok. 1 mln 305 tys. km, co równa się ponad 32 okrążeniom Ziemi wzdłuż równika.
Dodatkowo, 17 września 2016 r. odbyła się druga edycja PKO Biegu Charytatywnego w 12 miastach Polski. Uczestnicy w całym kraju, wraz z uczniami biorącymi udział w PKO Biegu Charytatywnym Młodych, wybiegali w sumie 32 391 okrążeń. W zamian za ich zaangażowanie Fundacja
PKO Banku Polskiego przekazała blisko 633 tys. zł na posiłki dla najbardziej potrzebujących dzieci w Polsce.
Więcej o programie „PKO Bank Polski. Biegajmy razem” łączącym popularyzację zdrowego stylu życia z ideą dobroczynności, można przeczytać na stronach:

www.bankomania.pkobp.pl/biegajmy-razem/
www.biegajmyrazem.pkobp.pl
www.facebook.com/PKOBankPolskiBiegajmyRazem
https://instagram.com/pkobiegajmyrazem

Bookmark the permalink.

Comments are closed.