I Bieg – Grand Prix Warszawy URSYNÓW 2017

04 lutego 2017

Otwarcie Biegowego Sezonu 2017 na URSYNOWIE.

Rusza kolejna edycja Grand Prix Warszawy – URSYNÓW 2017

URSYNOWiSYRENKA

I Bieg z cyklu Grand Prix Warszawy – URSYNÓW 2017 w Lesie Kabackim odbędzie się 04 lutego 2017. Będzie to pierwszy z ośmiu zaplanowanych na ten rok biegów z serii Grand Prix Warszawy – URSYNÓW 2017.

znaczek-na-fb

40_lat_Ursynow_kolor1Grand Prix Warszawy – URSYNÓW 2017 to bieg na 10 km w najpiękniejszym miejscu stolicy, w Lesie Kabackim. Do udziału w całym cyklu lub poszczególnych biegach zaprasza Urząd Dzielnicy Ursynów oraz organizator ActiveSports, który od wielu lat propaguje aktywne i zdrowe spędzanie czasu przez najbardziej popularną i najprostszą formę ruchu – bieganie.

kabaty1-Trasa Biegu w Lasie Kabackim 10km z kilometrami.jpg małaZapisy poprzez formularz na stronie tylko dla biegaczy biorących udział po raz pierwszy w zawodach Grand Prix Warszawy . Odbiór numerów startowych oraz opłata startowa 25zł. tylko w dniu startu w BIURZE ZAWODÓW. Możliwość nabycia abonamentu na cały cykl biegów (patrz REGULAMIN GPW-U 2017).

Start dla wszystkich Pań oraz zawodników, którzy biegają dystans 10 km ponad 60 minut o godzinie 11:00 (panowie proszeni są o podanie swojego numeru startowego w punkcie pomiaru czasu na linii startu). Start panów o godzinie 11:10.

kabaty-mapa-startu-gpw-2017

Miejsce startu, polana na tyłach hipermarketu TESCO na Ursynowie, obok zajezdni technicznej warszawskiego METRA, na której od godziny 9:30 będzie otwarte BIURO ZAWODÓW.
Każdy zawodnik zobowiązany jest do zapoznania się z REGULAMINEM GPW-U 2017. Każdy zawodnik wypełnia (jednorazowo) i osobiście podpisuje OŚWIADCZENIE, które jest ważne przez cały cykl biegów Grand Prix Warszawy – Ursynów 2017.
OŚWIADCZENIE należy oddać przed startem w BIURZE ZAWODÓW.

Impreza organizowana jest przy pomocy środków finansowych Urzędu Dzielnicy Ursynów.

 

 

Bookmark the permalink.

Comments are closed.