II Bieg – Grand Prix Warszawy URSYNÓW 2017

Patronat Honorowy Burmistrza Ursynowa-GPW U2017

II Bieg z cyklu  Grand Prix Warszawy – URSYNÓW 2017

11 marca 2017
Nagrody baner 2017

11 marca 2017 (sobota) w Lesie Kabackim odbędzie się II Bieg z cyklu Grand Prix Warszawy – URSYNÓW 2017.

40_lat_Ursynow_kolor1Grand Prix Warszawy – URSYNÓW 2017 to bieg na 10 km w najpiękniejszym miejscu stolicy, w Lesie Kabackim. Do udziału w całym cyklu lub poszczególnych biegach zaprasza Urząd Dzielnicy Ursynów oraz organizator ActiveSports, który od wielu lat propaguje aktywne i zdrowe spędzanie czasu przez najbardziej popularną i najprostszą formę ruchu – bieganie.

Zapisy poprzez formularz na stronie tylko dla biegaczy biorących udział po raz pierwszy w Trasa Biegu Las Kabacki 2017 - www.biegi.waw.pl
zawodach Grand Prix Warszawy . Odbiór numerów startowych oraz opłata startowa 25zł. tylko w dniu startu w BIURZE ZAWODÓW.

Start dla wszystkich Pań oraz zawodników, którzy biegają dystans 10 km ponad 60 minut o godzinie 11:00 (panowie proszeni są o podanie swojego numeru startowego w punkcie pomiaru czasu na linii startu). Start panów o godzinie 11:10.

 

GPW-U2017 Biuro Zawodów-Start

Miejsce startu, polana na tyłach hipermarketu TESCO na Ursynowie, obok zajezdni technicznej warszawskiego METRA, na której od godziny 9:30 będzie otwarte BIURO ZAWODÓW.
Każdy zawodnik zobowiązany jest do zapoznania się z REGULAMINEM GPW-U 2017. Każdy zawodnik wypełnia (jednorazowo) i osobiście podpisuje OŚWIADCZENIE, które jest ważne przez cały cykl biegów Grand Prix Warszawy – Ursynów 2017.
OŚWIADCZENIE należy oddać przed startem w BIURZE ZAWODÓW.

Impreza organizowana jest przy pomocy środków finansowych Urzędu Dzielnicy Ursynów.
GPW U2017 znaczek

 BIEGNIEMY = POMAGAMY

Włączyliśmy się w akcję charytatywną poprzez nasze wybiegane kilometry, które zamieniane będą na pomoc dla chorych.
Każdy kilometr przeliczany jest przez fundacje   Logo Adecco Win For Youth v  na pieniądze, które przekazywane są dla konkretnych osób. Jeśli jakiś zawodnik nie życzy sobie włączenia się do tej pomocy, proszony jest aby zgłosił to przy odbieraniu numeru startowego w Biurze Zawodów.
Akcja jest całkowicie bezpłatna.

Logo Adecco Win For Youth v

 

Bookmark the permalink.

Comments are closed.