III Bieg – Grand Prix Warszawy URSYNÓW 2017

III Bieg z cyklu  Grand Prix Warszawy – URSYNÓW 2017

08  kwietnia 2017

Patronat Honorowy Burmistrza Ursynowa-GPW U2017

 

Zapraszamy 08 kwietnia 2017 (sobota) do Lasu Kabackiego na III Bieg z cyklu Grand Prix Warszawy – URSYNÓW 2017.

40_lat_Ursynow_kolor1Grand Prix Warszawy – URSYNÓW 2017 to bieg na 10 km w najpiękniejszym miejscu stolicy, w Lesie Kabackim. Do udziału w całym cyklu lub poszczególnych biegach zaprasza Urząd Dzielnicy Ursynów oraz organizator ActiveSports, który od wielu lat propaguje aktywne i zdrowe spędzanie czasu przez najbardziej popularną i najprostszą formę ruchu – bieganie.

 

GPW-U2017 Biuro Zawodów-Start


Zapisy
poprzez formularz na stronie tylko dla biegaczy biorących udział po raz pierwszy w zawodach Grand Prix Warszawy. Odbiór numerów startowych oraz opłata startowa 25 zł. tylko w dniu startu w BIURZE ZAWODÓW. Start dla wszystkich Pań oraz zawodników, którzy biegają dystans 10 km ponad 60 minut o godzinie 11:00 (panowie proszeni są o podanie swojego numeru startowego w punkcie pomiaru czasu na linii startu).

Start główny panów o godzinie 11:10.

Miejsce startu, polana na tyłach hipermarketu TESCO na Ursynowie, obok zajezdni technicznej warszawskiego METRA, na której od godzinyTrasa Biegu Las Kabacki 2017 - www.biegi.waw.pl 9:30 będzie otwarte BIURO ZAWODÓW. Każdy zawodnik zobowiązany jest do zapoznania się z REGULAMINEM GPW-U2017. Każdy zawodnik wypełnia (jednorazowo) i osobiście podpisuje OŚWIADCZENIE, które jest ważne przez cały cykl biegów Grand Prix Warszawy-URSYNÓW 2017. OŚWIADCZENIE należy oddać przed startem w BIURZE ZAWODÓW.

                       Upominki-www.biegi.waw.pl

Impreza organizowana jest przy pomocy środków finansowych Urzędu Dzielnicy Ursynów.
GPW U2017 znaczek

 BIEGNIEMY = POMAGAMY

Włączyliśmy się w akcję charytatywną poprzez nasze wybiegane kilometry, które zamieniane będą na pomoc dla chorych.
Każdy kilometr przeliczany jest przez fundacje   Logo Adecco Win For Youth v  na pieniądze, które przekazywane są dla konkretnych osób. Jeśli jakiś zawodnik nie życzy sobie włączenia się do tej pomocy, proszony jest aby zgłosił to przy odbieraniu numeru startowego w Biurze Zawodów.
Logo Adecco Win For Youth v
 

sponsorzy2017 www.biegi.waw.pl

Bookmark the permalink.

Comments are closed.