V Bieg – Grand Prix Warszawy URSYNÓW 2017

V Bieg Grand Prix Warszawy – URSYNÓW 2017 
02 września 2017

Patronat Honorowy GPW-U 2017

Zapraszamy na pierwszy powakacyjny bieg na 10 km a piąty w cyklu GRAND PRIX WARSZAWY-URSYNÓW 2017. 02 września (sobota) o godz 11:00 w Lesie Kabackim odbędzie się bieg na dystansie 10 km w którym może wziąć udział, każdy kto lubi przedpołudniowe bieganie w miłym towarzystwie i w atrakcyjnym miejscu.

Grand Prix Warszawy – URSYNÓW 2017 to bieg na 10 km w najpiękniejszym miejscu stolicy, w Lesie Kabackim. Do udziału w całym cyklu lub poszczególnych biegach zaprasza Urząd Dzielnicy Ursynów oraz organizator ActiveSports, który od wielu lat propaguje aktywne i zdrowe spędzanie czasu przez najbardziej popularną i najprostszą formę ruchu – bieganie.

GPW-U2017 Biuro Zawodów-StartZapisy poprzez formularz na stronie tylko dla biegaczy biorących udział po raz pierwszy w zawodach Grand Prix Warszawy. Odbiór numerów startowych oraz opłata startowa 25 zł. tylko w dniu startu w BIURZE ZAWODÓW. Start dla wszystkich Pań oraz zawodników, którzy biegają dystans 10 km ponad 60 minut o godzinie 11:00 (panowie proszeni są o podanie swojego numeru startowego w punkcie pomiaru czasu na linii startu).

Start główny panów o godzinie 11:10.

Miejsce startu, polana na tyłach hipermarketu TESCO na Ursynowie, obok zajezdni technicznej warszawskiego METRA, na której od godzinyTrasa Biegu Las Kabacki 2017 - www.biegi.waw.pl 9:30 będzie otwarte BIURO ZAWODÓW. Każdy zawodnik zobowiązany jest do zapoznania się z REGULAMINEM GPW-U2017. Każdy zawodnik wypełnia (jednorazowo) i osobiście podpisuje OŚWIADCZENIE, które jest ważne przez cały cykl biegów Grand Prix Warszawy-URSYNÓW 2017. OŚWIADCZENIE należy oddać przed startem w BIURZE ZAWODÓW.

 

Impreza organizowana jest przy pomocy środków finansowych Urzędu Dzielnicy Ursynów.
GPW U2017 znaczeksponsorzy2017 www.biegi.waw.plZaprasza ActiveSports

Dodaj do zakładek permalink.

Komentarze są wyłączone.