V Bieg – Grand Prix Warszawy URSYNÓW 2017

V Bieg Grand Prix Warszawy – URSYNÓW 2017 
02 września 2017

Zapraszamy na pierwszy powakacyjny bieg na 10 km a piąty w cyklu GRAND PRIX WARSZAWY-URSYNÓW 2017. 02 września (sobota) o godz 11:00 w Lesie Kabackim odbędzie się bieg na dystansie 10 km w którym może wziąć udział, każdy kto lubi przedpołudniowe bieganie w miłym towarzystwie i w atrakcyjnym miejscu.

Grand Prix Warszawy – URSYNÓW 2017 to bieg na 10 km w najpiękniejszym miejscu stolicy, w Lesie Kabackim. Do udziału w całym cyklu lub poszczególnych biegach zaprasza Urząd Dzielnicy Ursynów oraz organizator ActiveSports, który od wielu lat propaguje aktywne i zdrowe spędzanie czasu przez najbardziej popularną i najprostszą formę ruchu – bieganie.

GPW-U2017 Biuro Zawodów-StartZapisy poprzez formularz na stronie tylko dla biegaczy biorących udział po raz pierwszy w zawodach Grand Prix Warszawy. Odbiór numerów startowych oraz opłata startowa 25 zł. tylko w dniu startu w BIURZE ZAWODÓW. Start dla wszystkich Pań oraz zawodników, którzy biegają dystans 10 km ponad 60 minut o godzinie 11:00 (panowie proszeni są o podanie swojego numeru startowego w punkcie pomiaru czasu na linii startu).

Start główny panów o godzinie 11:10.

Miejsce startu, polana na tyłach hipermarketu TESCO na Ursynowie, obok zajezdni technicznej warszawskiego METRA, na której od godzinyTrasa Biegu Las Kabacki 2017 - www.biegi.waw.pl 9:30 będzie otwarte BIURO ZAWODÓW. Każdy zawodnik zobowiązany jest do zapoznania się z REGULAMINEM GPW-U2017. Każdy zawodnik wypełnia (jednorazowo) i osobiście podpisuje OŚWIADCZENIE, które jest ważne przez cały cykl biegów Grand Prix Warszawy-URSYNÓW 2017. OŚWIADCZENIE należy oddać przed startem w BIURZE ZAWODÓW.

                     BIEGNIEMY = POMAGAMY      
Włączyliśmy się w akcję charytatywną poprzez nasze wybiegane kilometry, które zamieniane będą na pomoc dla chorych. Każdy kilometr przeliczany jest przez fundacje “W4N YOUTH” na pieniądze, które przekazywane są dla konkretnych osób. Jeśli jakiś zawodnik nie życzy sobie włączenia się do tej pomocy, proszony jest aby zgłosił to przy odbieraniu numeru startowego w Biurze Zawodów.

Impreza organizowana jest przy pomocy środków finansowych Urzędu Dzielnicy Ursynów.
GPW U2017 znaczek

Zaprasza ActiveSports

Bookmark the permalink.

Comments are closed.