III Bieg Grand Prix Warszawy – URSYNÓW 2018

Na trzeci bieg z cyklu Grand Prix Warszawy – URSYNÓW 2018  zapraszamy 17.03.2018. Bieg w Lesie Kabackim to idealny sposób na sprawdzenie swoich sił w sportowej rywalizacji. W biegu może pobiec każdy (patrz Regulamin).

17.03.2018 sobota Las Kabacki godz. 11:00 – start wszystkich pań i panów, którzy biegają dystans 10 km ok 1 godziny ( swój numer startowy panowie muszą zgłosić w namiocie pomiaru czasu na linii startu).
Godz. 11:10 start zasadniczy panów.

Zawodniczki i zawodnicy,  którzy biorą udział w biegu pierwszy raz, zapisują się na stronie Zapisy, Opłata i odbiór numeru startowego w dniu biegu w Biurze Zawodów, które jest czynne od godz 9:30.

Miejsce startu, polana na tyłach hipermarketu TESCO na Ursynowie obok
zajezdni Technicznej Metra Warszawskiego.
Każdy zawodnik zobowiązany jest do zapoznania się z Regulaminem zawodów Grand Prix Warszawy – URSYNÓW 2018.
Do biegania w Grand Prix Warszawy – URSYNÓW 2018 w Lesie Kabackim zachęcają, Urząd Dzielnicy Warszawa Ursynów i organizator ActiveSports.

   

Szczegółowe informacje znajdują się w REGULAMINIE. Każdy zawodnik wypełnia (jednorazowo) i osobiście podpisuje OŚWIADCZENIE, które jest ważne przez cały cykl biegów Grand Prix Warszawy-URSYNÓW 2018. OŚWIADCZENIE należy oddać przed startem w BIURZE ZAWODÓW.

U W A G A ! ! !

Ostateczny termin odbioru zaległych pucharów i medali z Grand Prix Warszawy-URSYNÓW 2017

w sobotę 17 marca 2018 przed biegiem.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.