V Bieg Grand Prix Warszawy – URSYNÓW 2018

ActiveSports zaprasza do udziału w kolejnym V biegu z cyklu Grand Prix Warszawy – URSYNÓW 2018.


Już 28 kwietnia o godz 11:00 w Lesie Kabackim odbędzie się bieg na dystansie 10 km. Biegasz lub szukasz motywacji, spotkaj się z nami na jedynym takim biegu na URSYNOWIE. Gwarantujemy bieg w doskonałym towarzystwie, dobrą zabawę w najpiękniejszym miejscu Warszawy.

Widzimy się na starcie obok Stacji Techniczno – Postojowej Metra Warszawskiego na tyłach hipermarketu

TESCO na Ursynowie – KABATY. Każdy zawodnik zobowiązany jest do zapoznania się z Regulaminem zawodów Grand Prix Warszawy – URSYNÓW 2018


Biegaczki i biegacze, którzy biorą udział w biegu po raz pierwszy zapisują się na stronie w zakładce Zapisy. Opłata i odbiór numeru startowego w dniu zawodów w Biurze Zawodów, które będzie czynne od godz 9:30.

Start wszystkich pań i panów biegających dystans 10 km ok. 1 godziny o godz. 11:00 (swój numer panowie muszą zgłosić w namiocie pomiaru czasu na linii startu.
Start zasadniczy panów o godz. 11:10

Szczegółowe informacje znajdują się w Regulaminie. Każdy zawodnik wypełnia (jednorazowo) i osobiście podpisuje Oświadczenie, które jest ważne przez cały cykl biegów Grand Prix Warszawy-URSYNÓW 2018. OŚWIADCZENIE należy oddać przed startem w BIURZE ZAWODÓW.

        

Do biegania w Grand Prix Warszawy – URSYNÓW 2018 w Lesie Kabackim zachęcają, Urząd Dzielnicy Warszawa Ursynów i organizator ActiveSports.

         

Bookmark the permalink.

Comments are closed.