VII Bieg Grand Prix Warszawy – URSYNÓW 2018

               

06 października 2018 o godzinie 11:00 zapraszamy na przedostatni bieg z cyklu Grand Prix Warszawy – URSYNÓW 2018

Bieg w Lesie Kabackim to wspaniały sposób na spędzenie miło czasu dla osób, które lubią biegać dla przyjemności. Jak również dla tych, którzy lubią sportową rywalizację na świeżym powietrzu. 

Chcesz pobiec,  pierwszy raz, zapisz się na stronie Zapisy, Opłata i odbiór numeru startowego w dniu biegu w Biurze Zawodów, które jest czynne od godz 9:30.

Godz. 11:00 – start wszystkich pań i panów którzy biegają dystans 10km ponad 60 minut. Panowie muszą swój numer startowy zgłosić w namiocie pomiaru czasu na linii startu).
Godz. 11:10 start zasadniczy panów.

Miejsce startu, polana na tyłach hipermarketu TESCO na Ursynowie obok zajezdni Technicznej Metra Warszawskiego.Każdy zawodnik zobowiązany jest do zapoznania się z Regulaminem zawodów Grand Prix Warszawy-URSYNÓW 2018.
Każdy zawodnik wypełnia (jednorazowo) i osobiście podpisuje OŚWIADCZENIE, które jest ważne przez cały cykl biegów Grand Prix Warszawy-URSYNÓW 2018. OŚWIADCZENIE należy oddać przed startem w BIURZE ZAWODÓW.Do biegania w Grand Prix Warszawy – URSYNÓW 2018 w Lesie Kabackim zachęcają, Urząd Dzielnicy Warszawa Ursynów i organizator ActiveSports.

TRASA BIEGU GRAND PRIX WARSZAWY-URSYNÓW 2018

   Szczegółowe informacje znajdują się w REGULAMINIE.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.