II Bieg Grand Prix Warszawy – URSYNÓW 2019

09 marca 2019

Dzień Kobiet w GPW-U 2019

Sobotni bieg na dystansie 10 km to II Bieg z cyklu Grand Prix Warszawy – URSYNÓW 2019 w Lesie Kabackim. Panie które pobiegną w tym dniu otrzymają drobne upominki z okazji Dnia Kobiet. Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnego biegania z ActiveSports po malowniczych alejkach Lasu Kabackiego.
Zawodniczki i zawodnicy, którzy startują po raz pierwszy i nigdy nie brali  udziału w Grand Prix Warszawy rejestrują się i wnoszą opłatę na stronie ” Zapisy ”.
Odbiór numeru startowego w dniu biegu w Biurze Zawodów, które jest czynne od godz 9:30.
09 marca 2019 sobota Las Kabacki godz. 11:00 – start wszystkich pań i panów, którzy biegają dystans 10 km ok 1 godziny (panowie swój numer startowy muszą zgłosić w namiocie pomiaru czasu na linii startu).

Godz 11:00 Start kobiet

Godz 11:10 Start panów

Miejsce startu, polana na tyłach hipermarketu TESCO na Ursynowie, obok Stacji Techniczno-Postojowej warszawskiego METRA, na której od godziny 9:30 będzie otwarte BIURO ZAWODÓW. Każdy zawodnik zobowiązany jest do zapoznania się z Regulaminem zawodów Grand Prix Warszawy-URSYNÓW 2019. Każdy uczestnik biegu wypełnia (jednorazowo) i osobiście podpisuje Oświadczenie, które jest ważne przez cały cykl biegów Grand Prix Warszawy-URSYNÓW 2019.
OŚWIADCZENIE należy oddać przed startem w BIURZE ZAWODÓW. 
Do biegania w Grand Prix Warszawy – URSYNÓW 2019 w Lesie Kabackim zapraszają:
Urząd Dzielnicy Warszawa Ursynów
i organizator ActiveSports.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.