Grand Prix 2020 rusza…

W oczekiwaniu na decyzję Urzędu Dzielnicy Ursynów w sprawie dofinansowania cyklu biegowego Grand Prix Warszawy Ursynów postanowiliśmy rozpocząć zawody zgodnie z planem, w terminie 22 lutego 2020.

Dziękujemy bardzo wszystkim, którzy podpisali się pod prośbą do Pana Burmistrza Ursynowa o nie skreślanie zawodów biegowych Grand Prix Warszawy Ursynów z kalendarza imprez sportowych wspieranych przez Dzielnicę. W ciągu kilku dni zebraliśmy przeszło 800 podpisów co jest wspaniałym wynikiem świadczącym o solidarności środowiska biegaczy.
Licząc się ze znacznie zmniejszonym niż dotychczas wsparciem finansowym Urzędu Dzielnicy zmuszeni jesteśmy zwiększyć startowe o 5 zł. – co mam nadzieję nam wybaczycie. Priorytetem jest zachowanie GPW Warszawy i musimy sobie z tym wspólnie poradzić. Nie chcielibyśmy, aby przez zmniejszone środki finansowe GPW straciło na jakości i dotychczasowej formule. Będzie tym łatwiej im liczniejsza będzie liczba startujących w zawodach .
Zgodnie z planem spotykamy się na I biegu w dniu 22 lutego, a liczny udział Biegaczy których gorąco zapraszamy na bieg, będzie świadczył o dużym znaczeniu GPW Ursynów dla Dzielnicy i mamy nadzieję korzystnych decyzji dot. wsparcia finansowego.
A więc zapraszamy wszystkich na pierwsze zawody w dniu 22 lutego.
Przyjdźmy  jak najliczniej i pokażmy, że GRAND PRIX WARSZAWY URSYNÓW ma się dobrze!!!.
Zapraszamy serdecznie również entuzjastów NORDIC WALKING specjalnie dla Was utworzyliśmy w ramach Grand Prix Warszawy Ursynów na dystansie ok. 9km oddzielną klasyfikację. Jest to nowość GPW 2020 i mamy nadzieję, że liczny udział sprawi, że reprezentacja Nordic Walking rozrośnie się tak jak tradycyjne bieganie w Lesie Kabackim.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.