Bieg Zająca – NW 5KM – wyniki – tabela

NUMERZAWODNIKPŁEĆCZASKLUBKAT
336Zdanowicz ArkadiuszM00:30:50,,,M40-49
311Kowalik PawełM00:30:59,,,M30-39
303Bielecka ZuzannaK00:32:32NW CZŁAPSKI TEAMK40-49
334Wultańska MonikaK00:34:10,,,K30-39
320Oklej AnetaK00:34:33Avocado Wellness ClubK40-49
337NOWY ZAWODNIK ,,,,,,00:35:43,,,,,,
300Asafat-Tsokh MariyaK00:36:18,,,K40-49
323Paluch PawełM00:38:20Avocado Wellness ClubM50-59
326Przybylska AleksandraK00:38:55Elite TeamK50-59
321Olszewska BeataK00:39:26Avocado Wellness ClubK50-59
325Plichcinska MałgorzataK00:39:33EkonomikK40-49
322Owczarski AndrzejM00:39:58Avocado Welness ClubM70-99
332Szlachta AnetaK00:40:42,,,K40-49
307Hanuszkiewicz JacekM00:42:59...M50-59
335Zawół WeronikaK00:43:14,,,K12-29
306Gliniewicz AleksandraK00:44:02KB ActiveSports WarszawaK60-99
319Noworyta JacekM00:44:09ASA TEAM Biegiem po zdrowieM70-99
302Bartosik KrystynaK00:44:16,,,K60-99
301Banaszkiewicz-Grądzka EwaK00:44:49,,,K50-59
331Szczepanik JoannaK00:45:50,,,K12-29
339NOWY ZAWODNIK ,,,,,,00:47:41,,,,,,
338NOWY ZAWODNIK ,,,,,,00:47:44,,,,,,
305Dziki MarzennaK00:47:53aleTEMPOK60-99
330Schmidt KlaudiaK00:49:51,,,K40-49
314Leszczyński TomaszM00:49:52,,,M50-59
316Małecka KatarzynaK00:50:01,,,K40-49
315Lewandowski RobertM00:53:13Żbiki Nordic WalkingM40-49
324Pesta MarekM00:56:45,,,M50-59

Bieg Zająca – bieg 5KM – wyniki – tabela

NUMERZAWODNIKPŁEĆCZASKLUBKAT
251Piatka TomaszM00:18:44Adidas Runners WarsawM30-39
236Marek KrupińskiM00:19:14Running Team/MaroM20-29
232Liszka KrzysztofM00:19:26KazikiM30-39
205Bielecki JakubM00:19:52Spoceni w lodufceM30-39
243Ostasiuk AleksanderM00:20:06Francuski BagnetM30-39
206Bieniek PiotrM00:20:37Francuski BagnetM30-39
228Kyle BenM00:20:52,,,M12-19
276Wygonowski JacekM00:22:45,,,M50-59
277Zlotenko AlisaK00:23:10,,,K30-39
255Radzewicz MariuszM00:23:49INFJM50-59
211Drabarek RomualdM00:23:50,,,M60-69
207Bołtromiejuk GrzegorzM00:24:20,,,M30-39
235Major KacperM00:24:52,,,M20-29
278NOWA OSOBA ,,,,,,00:25:51,,,,,,
224Kosmala MalgosiaK00:26:14TriwawaK30-39
254Puszkarska AgnieszkaK00:27:04,,,K40-49
214Hawryluk-Stasiak EwaK00:27:12BIEGUNI 2022K50-59
265Śmiechowicz PrzemysławM00:27:13,,,M20-29
229Kyle BellaK00:27:34,,,K12-19
230Kyle ShawnM00:27:37,,,M50-59
239Murzynowskaroślik PaulinaK00:27:43,,,K40-49
273Włodarczyk MirosławM00:27:52I LO Kościuszko Włodawa BiegaM40-49
208Brzęczek IzabelaK00:28:32,,,K50-59
240Nowicki MichałM00:28:44,,,M20-29
233Łoś KrzysztofM00:28:57SBRT Żoliborz/Bieguni2022M60-69
269Warpas BeataK00:29:02,,,K40-49
242Oknińska BeataK00:29:03,,,K40-49
219Karczmarczyk PawełM00:29:24,,,M30-39
274Wojtach EwaK00:29:28Pędzące KrólikiK30-39
215Jarka MajaK00:29:29,,,K12-19
200Adamiak PawełM00:29:32,,,M50-59
213Gruda MichałM00:30:00Kalex ClubM40-49
203Balykhina LiudmylaK00:30:07,,,K40-49
221Kopczyńska DominikaK00:30:20Dzikur CrewK40-49
262Szyndler AgnieszkaK00:30:47,,,K40-49
227Kucharska OlaK00:30:55,,,K40-49
220Karłowicz AnnaK00:31:59Partia Wolnych BiegaczyK60-69
252Pluta JustynaK00:32:10,,,K40-49
218Kaczor MagdaK00:32:14Pędzące KrólikiK30-39
259Skrebutenas MarzenaK00:32:22,,,K40-49
261Szczerbicki PawełM00:33:04,,,M40-49
209Czajka AlicjaK00:33:58,,,K20-29
237Milczarek MateuszM00:33:58,,,M20-29
217Jaśkiewicz-Grzybek KatarzynaK00:34:06,,,K30-39
223Kordyszewski MichałM00:34:10,,,M30-39
212Gabińska MałgorzataK00:34:20,,,K40-49
202Bajorek JacekM00:34:25,,,M40-49
225Krasnodembska-Lange MonikaK00:34:56pump!TK50-59
260Szafran BeataK00:34:56pump!TK40-49
231Lewandowska JustynaK00:35:05,,,K30-39
210Cieślar RafałM00:36:31,,,M30-39
270Wieciech BartoszM00:36:42Całe życie w chlebku picieM30-39
216Jasińska MagdalenaK00:36:45,,,K20-29
272Wizert JózefM00:37:46,,,M60-69
266Świerszcz AgataK00:38:05,,,K30-39
271Wieruszewska AgataK00:38:16,,,K40-49
275Wojtach ŁukaszM00:43:58Pędzące KrólikiM40-49

Bieg Zająca – bieg 10KM – wyniki – tabela

LPNUMERZAWODNIKPŁEĆCZASKLUBKAT
1155Żochowski DanielM00:32:34,,,M20-29
2157Dutkiewicz MaciejM00:34:55,,,M30-39
327Filipowicz TomaszM00:35:28SP SONDA/ŻebrowskiTeamM30-39
4103Piasta DariuszM00:37:40,,,M50-59
593Nowosielski MichałM00:37:52,,,M40-49
6156Głodowski MichałM00:38:02,,,M30-39
754Kasiachenka SiarheiM00:39:15,,,M40-49
8147Wojciechowski MichałM00:39:27Ganianie.plM40-49
9108Polaszek AntekM00:39:43,,,M20-29
1049Jarosz AnetaK00:39:49Warsaw Run ClubK30-39
11138Tomczak JoannaK00:39:55,,,K30-39
1287Michalski RobertM00:40:26Zabiegany WołominM40-49
13116Romero JavierM00:41:14WITCM30-39
1416Cybulski FilipM00:41:35(Nie)zdrowa rywalizacjaM30-39
1596Organista JakubM00:41:44Jakub OrganistaM30-39
1694Ochman PiotrM00:42:16Zórawski TeamM40-49
17154Widzyński BartoszM00:43:10,,,M40-49
1833Gontar JulianM00:43:25,,,M20-29
1973Lipski MichałM00:43:53BiegboxM30-39
20125Sławiński PiotrM00:44:07,,,M40-49
21100Pasela BartoszM00:44:23snashing pĄpkins/TeamKrasusM30-39
22133Szewczyk MateuszM00:44:36Sushi TeamM30-39
2355Kłosiewicz RafałM00:44:43,,,M40-49
2451Kaczmarek TomaszM00:44:55,,,M30-39
25122Serwińska AnnaK00:45:02,,,K40-49
2613Chrząszcz PrzemekM00:46:21,,,M40-49
2783Marchlewski MichałM00:46:37,,,M40-49
28117Rudnik MarcinM00:46:55,,,M40-49
2929Głodowska MartaK00:47:04Żórawski TeamK30-39
3091Nogajewski KarolM00:47:15,,,M30-39
314Baran ZenonM00:47:20HomokomandoM60-69
32153Zarzycki LeszekM00:47:40,,,M50-59
3352Kaczmarek AdamM00:47:48Maximus CNCM30-39
3482Małkowski MarcinM00:48:05OBIM40-49
3537Gos HubertM00:48:18,,,M30-39
362Babiuch MarekM00:48:21RunlogM60-69
37106Pluta IreneuszM00:49:01,,,M60-69
3875Łaziuk MarcinM00:49:25,,,M30-39
3942Gruszka MarcinM00:49:31,,,M30-39
40121Selmowicz-Żuk EmiliaK00:49:35,,,K30-39
4163Krawczak DanielM00:49:37,,,M30-39
42139Tomczak KarolM00:49:37,,,M20-29
4353Kalinca AmaliaK00:49:55WITCK30-39
44113Roguski MichałM00:50:03,,,M30-39
4545Hankiewicz AleksanderM00:50:32,,,M40-49
4658Kołodziejczyk PawełM00:50:39Endless PainM30-39
4746Hofman BartłomiejM00:50:46,,,M40-49
4881Makarenkov SergiiM00:50:55Dogon Grodzisk MazowieckiM30-39
4925Dziewiński ŁukaszM00:51:00,,,M30-39
5095Odolczyk JoannaK00:51:04WarszawaK50-59
51144Wasilewska JoannaK00:51:41,,,K50-59
5239Grabowski PiotrM00:51:43REMBERTÓW TEAMM50-59
5338Grabowiec-Alikowska RenataK00:51:45,,,K40-49
54143Uchymiak PawełM00:51:51,,,M20-29
55132Szczygieł ŁukaszM00:51:51,,,M30-39
5671Lejman RadosławM00:51:51,,,M20-29
5784Marel YvesM00:52:06,,,M50-59
5812Chmielowiec AnnaK00:52:29Kb Galeria WarszawaK40-49
5998Paderewska OlgaK00:52:35,,,K40-49
60141Tula RenataK00:52:45MykmykK70-99
6115Claire EmilieK00:52:55WITCK40-49
6235Goral TadeuszM00:53:02KkbM50-59
6385Mazurek GrzegorzM00:53:04,,,M40-49
64114Romaniuk WojciechM00:53:12,,,M40-49
65119Sawicki AdrianM00:53:13Adidas RunnersM30-39
6674Liskiewicz SylwiaK00:53:23,,,K40-49
67151Zając LeszekM00:53:28,,,M50-59
6821Defoux-Pernach MagdalenaK00:53:43,,,K20-29
69148Wojcieszak KlaudiaK00:53:43Bravehearts LegionowoK40-49
70102Pernach JanM00:53:43,,,M20-29
71112Puszkarski RadoslawM00:54:16Markowi biegaczeM40-49
7222Dela ŻanetaK00:54:18,,,K30-39
7328Frątczak MarcinM00:54:27,,,M40-49
74123Sidorczuk-Kumosa DorotaK00:55:02,,,K40-49
7561Kozłowska MariolaK00:55:05Biegaj Pod Okiem TreneraK40-49
7623Duch EmilM00:55:20JB WarsawM30-39
77107Płocica DanutaK00:55:33,,,K20-29
7879Macech-Smużewska JoannaK00:55:49,,,K50-59
7968Kurzacz KatarzynaK00:55:54,,,K50-59
805Barnaś IlonaK00:55:59,,,K40-49
81134Szutko MichałM00:56:18,,,M20-29
8234Gontar MichałM00:56:26,,,M50-59
83127Stachura KarolM00:56:30,,,M20-29
84104Pilewska AnnaK00:56:35,,,K50-59
8543Grzelak KonradM00:56:39,,,M16-19
8660Kowalski AndrzejM00:56:51Naprzód MłocinyM40-49
8792Nowaczyńska KatarzynaK00:57:06TeamZabieganeDniK40-49
8865Kulik MarekM00:57:19,,,M30-39
89131Synowiec DorotaK00:57:22,,,K40-49
9066Kulik AgnieszkaK00:57:23,,,K30-39
9111Budnicki GrzegorzM00:57:25Warszawa - KabatyM60-69
926Bator ZbigniewM00:57:28,,,M60-69
9344Grzelak KrzysztofM00:57:29T-Mobile Running TeamM40-49
9436Goral PiotrM00:57:43,,,M60-69
9567Kunka PiotrM00:58:00Team ZabieganeDniM30-39
9672Li ElenaK00:58:07,,,K50-59
9740Grądzki AdamM00:58:39,,,M50-59
98149Wójcik JowitaK00:58:48,,,K30-39
998Bogdański ZbigniewM00:58:49,,,M60-69
10030Głowacka EwelinaK00:58:54,,,K20-29
10132Głowacki DariuszM00:59:09,,,M40-49
102128Stencel MartaK00:59:15,,,K20-29
10378Łyczywek MiłoszM01:00:18,,,M20-29
104142Turek PiotrM01:00:41,,,M40-49
10548Jaros FilipM01:00:42,,,M30-39
106118Rysztof MariuszM01:00:44,,,M40-49
10720Czerbniak KamilaK01:01:09,,,K40-49
10817Cz MariuszM01:01:10,,,M40-49
109137Theodoulou NicciK01:02:05WITCK40-49
11050Juras AnnaK01:02:30Active Sports WarszawaK40-49
111158Butkiewicz MałgorzataK01:02:38,,,K50-59
112124Skrobek PiotrM01:02:58,,,M30-39
11388Mitura AnnaK01:03:04,,,K40-49
114140Tuczyńska ElżbietaK01:03:23,,,K50-59
11577Łukasik RenataK01:03:25,,,K40-49
11610Buchowiecka AnnaK01:04:15Pstrokaty PareomaratonK30-39
11759Kołowiecka-Wilkos AngelaK01:04:26Angie_biegaK30-39
1189Bogucka AnetaK01:04:26,,,K40-49
11956Kochman IwonaK01:04:44Vege RunnersK50-59
12086Melnyk ViktoriaK01:04:49,,,K30-39
12169Laczka KarolinaK01:05:53,,,K30-39
122115Romanowska EwaK01:05:58,,,K30-39
12357Kołada KarolinaK01:06:09(Nie)zdrowa rywalizacjaK30-39
124109Porycki MarcinM01:06:58,,,M30-39
125150Zając AnnaK01:10:32,,,K40-49
12689Naskręt MariuszM01:13:12,,,M40-49
12776Łowczak JacekM01:18:40Team ZabieganeDniM30-39
128129Suknarowska DorotaK01:29:35Ekipa PORKAK50-59
129130Suknarowski MarekM01:29:35Ekipa PORKAM50-59
13019Czechowski JerzyM01:39:17mza - warszawaM70-99

Bieg Ladies & Gentlemen – NW 5KM – wyniki – tabela

LPNUMERZAWODNIKPŁEĆCZASKAT
1341Świderek MarcinM00:30:48M40-49
2319Kowalik PawełM00:31:10M30-39
3300Adamczyk AdamM00:32:15M70-99
4304Bielecka ZuzannaK00:32:42K30-44
5318Kamiński StanisławM00:33:47M60-69
6344Wesołowski MarekM00:34:00M50-59
7327Oklej AnetaK00:34:16K45-59
8347Wultańska MonikaK00:34:39K30-44
9320Kulik AdamM00:34:52M60-69
10524Kuźma KatarzynaK00:34:55K30-44
11301Asafat-Tsokh MariyaK00:35:16K30-44
12332Podgórski GrzegorzM00:36:37M50-59
13379Kuźma KatarzynaK00:36:42K30-44
14328Padowicz AnnaK00:37:17K30-44
15342Troniarz StanislawM00:38:00M60-69
16330Plichcinska MałgorzataK00:38:16K45-59
17334Raulin FredericM00:38:37M40-49
18331Płonkowski TomaszM00:40:12M50-59
19307Czarnecka-Chomicz JoannaK00:40:17K45-59
20333Raulin RozaliaK00:40:32K45-59
21336Skrebutenas MarzenaK00:40:50K30-44
22337Sobocińska AgnieszkaK00:40:50K45-59
23311Górecka AgataK00:41:34K30-44
24346Wójcik JoannaK00:41:41K30-44
25325Muszyńska AgnieszkaK00:41:56K30-44
26338Suska MichałM00:42:26M30-39
27339Szlachta AnetaK00:42:28K45-59
28312Górecka MałgorzataK00:42:30K30-44
29313Górecki JakubM00:42:32M30-39
30317Jerke KatarzynaK00:43:19K45-59
31326Niewiadomska AnnaK00:43:25K45-59
32345Wojciechowska AnetaK00:44:00K30-44
33305Cierpicka-Bień KingaK00:44:01K45-59
34310Gliniewicz AleksandraK00:44:09K60-99
35309Gaik EmiliaK00:44:31K45-59
36302Banaszkiewicz-Grądzka EwaK00:45:25K45-59
37314Jarszak ElżbietaK00:45:47K45-59
38306Cyranowska AnnaK00:46:13K45-59
39308Dziki MarzennaK00:46:45K60-99
40315Jarszak MichałM00:48:28M12-29
41335Raywer MarcinM00:50:12M30-39
42322Lewandowski RobertM00:50:21M40-49
43321Kuźniak IrenaK00:51:56K60-99
44323Majcher IzabelaK00:52:14K30-44

Bieg Ladies & Gentlemen – bieg 5KM – wyniki – tabela

LPNUMERZAWODNIKPŁEĆCZASKAT
1243Piatka TomaszM00:18:42M30-39
2249Rokicki PatrykM00:19:29M20-29
3200Abramowicz SzymonM00:19:50M20-29
4505Ostasiuk AleksanderM00:20:01M30-39
5506Bieniek PiotrM00:20:45M30-39
6226Liszka KarolinaK00:21:01K30-39
7229Mazur EmiliaK00:21:08K30-39
8507Krawczyk NorbertM00:21:43M30-39
9230Mazurczak MarcinM00:22:07M30-39
10268Zlotenko AlisaK00:23:14K30-39
11211Drabarek RomualdM00:23:26M60-69
12240Nowak KrzysztofM00:23:52M30-39
13215Jefimczuk VladislavM00:23:55M12-19
14254Spisak WeronikaK00:24:17K20-29
15206Bugaj PrzemysławM00:24:21M30-39
16559Szaranek MateuszM00:24:24M30-39
17213Grabowiec-Alikowska RenataK00:25:31K40-49
18252Rzewuski KarolM00:25:45M40-49
19250Różańska MagdalenaK00:25:48K40-49
20504Niemiec WojciechM00:25:51M30-39
21266Wrzesiński KrzysztofM00:25:54M30-39
22267Zaręba MariuszM00:25:57M30-39
23271Żurawski TomaszM00:26:00M30-39
24256Stańska BlankaK00:26:26K30-39
25251Rupik PiotrM00:26:35M50-59
26238Niedziółka MałgorzataK00:26:48K50-59
27210Dąbrowski PawełM00:27:20M40-49
28214Holz-Kalińska JustynaK00:27:28K20-29
29203Bator ZbigniewM00:27:32M60-69
30245Pilewska AnnaK00:27:42K50-59
31205Brzęczek IzabelaK00:28:12K50-59
32227Machalica KrzysztofM00:28:14M40-49
33244Piechocka KatarzynaK00:28:35K40-49
34235Muranty KatarzynaK00:28:55K30-39
35253Sierzycki HubertM00:28:56M30-39
36502Wiśniewska KateK00:28:58K50-59
37264Włodarczyk MirosławM00:29:04M40-49
38212Dziubińska AleksandraK00:29:06K40-49
39201Adamiak PawełM00:29:15M50-59
40258Stolarczuk AnnaK00:29:24K50-59
41239Nowacki JulianM00:29:26M70-99
42219Kołada KarolinaK00:29:31K30-39
43232Miński PawełM00:29:33M40-49
44220Kopczyńska JudytaK00:29:53K40-49
45241P BeataK00:30:10K30-39
46508Dymel PiotrM00:30:16M70-99
47204Borkowski AndrzejM00:30:18M30-39
48523Zawadzka AgnieszkaK00:30:26M50-59
49246Piróg MarcinM00:30:27M60-69
50222Kot MonikaK00:30:46K50-59
51231Medvedieva VitaK00:31:09K20-29
52242Piasecka DianaK00:31:15K40-49
53221Kordyszewski MichałM00:31:53M30-39
54237Nawrocki MichałM00:31:58M20-29
55257Stolarczuk MarekM00:32:12M50-59
56269Zmysłowska-Mróz ElizaK00:32:57K40-49
57234Mróz SebastianM00:32:57M40-49
58228Majcher-Teleon AgnieszkaK00:33:18K40-49
59255Stachurska KatarzynaK00:33:24K30-39
60270Żółkowska KarolinaK00:33:25K30-39
61202Bajorek JacekM00:34:00M40-49
62562Wiśniewski FilipM00:34:06M30-39
63260Wierzchucka DominikaK00:38:05K12-19
64263Wizert JózefM00:38:07M60-69
65236Muszyńska TinaK00:38:13K30-39
66261Wierzchucki MichałM00:38:14M20-29
67521Milczarek MalwinaK00:38:18K12-19
68522Milczarek MarcinM00:38:21M50-59
69248Reda AlicjaK00:43:49K60-69
70207Cabak MarcinM00:44:30M50-59

Bieg Ladies & Gentlemen – bieg 10KM – wyniki – tabela

LPNUMERZAWODNIKPŁEĆCZASKAT
1526Żochowski DanielM00:33:00M20-29
2112Staniak ŁukaszM00:35:55M20-29
3107Snopek StanisławM00:36:04M20-29
41Alekseienko OleksiiM00:36:12M40-49
510Boroński StefanM00:36:46M30-39
6514Pawłowski ArkadiuszM00:37:12M30-39
793Piasta DariuszM00:37:32M50-59
8527Kurowski MaciejM00:38:29M40-49
997Polaszek AntekM00:38:37M20-29
1025Gadomski RadekM00:39:02M30-39
1152Krakowiak PawełM00:39:09M30-39
1287Pancer MichalM00:39:12M20-29
1363Liszka KrzysztofM00:39:57M30-39
14123Torzewski MarcinM00:40:08M30-39
1553Kraszpulska MagdalenaK00:40:11K30-39
1698Prusaczyk MarcinM00:40:28M50-59
17121Tomczak JoannaK00:40:35K30-39
1826Gajewski SebastianM00:40:42M40-49
1951Kowalczyk AgnieszkaK00:40:51K30-39
20513Soful TomaszM00:41:03M40-49
2147Kołodziejski MichałM00:41:06M40-49
2273Michalski RobertM00:41:36M40-49
233Bar WieslawM00:41:52M50-59
24530Kuźma PiotrM00:41:58M30-39
2566Majer JakubM00:42:03M30-39
2684Ochman PiotrM00:42:04M40-49
27125Venturelli EdoardoM00:42:06M20-29
2865Maciejowicz MichałM00:42:08M30-39
29516Marczuk RobertM00:42:51M40-49
3014Bzura JacekM00:43:01M40-49
3145Klusiewicz MichałM00:43:05M30-39
3228Gil MaciejM00:43:08M30-39
3381Niro AntonioM00:43:23M30-39
34119Teleon PiotrM00:43:27M40-49
3589Pasela BartoszM00:43:32M30-39
36117Ślepowronski BogdanM00:43:34M40-49
37133Wójcik KrzysztofM00:43:39M30-39
3843Kaczorowski JakubM00:43:42M40-49
39116Szewczyk MateuszM00:43:48M30-39
40525Astanowicz MatyldaK00:44:00K20-29
41106Sławiński PiotrM00:44:05M40-49
4282Nurkiewicz MaciejM00:44:14M40-49
4323Dobrowolski SławekM00:44:16M50-59
4416Chechłacz RobertM00:44:21M30-39
45113Stański SławomirM00:44:25M60-69
4629Głodowska MartaK00:44:47K30-39
47510Stokowski ArturM00:45:24M30-39
4833Gorzkowski KarolM00:45:51M30-39
4960Kuśpit PrzemekM00:45:59M30-39
50511Misiak MirosławM00:46:04M50-59
5179Nazar ChrystianM00:46:25M40-49
5241Jędrzejewski PawełM00:46:30M40-49
5339Jaskólska MagdaK00:46:32K30-39
5431Gołębiowska EmiliaK00:46:38K20-29
5537Janaszek PiotrM00:46:45M30-39
5685Pacuła ZbigniewM00:46:52M60-69
575Bazyluk AndrzejM00:47:08M50-59
5896Pluta IreneuszM00:47:18M60-69
5968Marchlewski MichałM00:47:20M40-49
60111Staeven KrzysztofM00:47:22M30-39
6150Kot WioletaK00:48:06K40-49
622Babiuch MarekM00:48:58M60-69
6380Neumann KrzysztofM00:49:09M50-59
64101Selmowicz-Żuk EmiliaK00:49:15K30-39
65512Nowak MateuszM00:49:17M30-39
6615Celejewski JakubM00:49:43M20-29
6769Marta KwiatkowskaK00:49:49K30-39
6895Piwowar MalgorzataK00:50:20K20-29
6920Cybulski FilipM00:50:21M30-39
70110Stachurski DariuszM00:50:54M40-49
71135Żółkowski RafałM00:50:54M30-39
724Baranowski KrzysztofM00:51:04M50-59
73131Wojciechowski RyszardM00:51:18M50-59
7461Kwiatkowska-Rehan AnnaK00:51:32K30-39
7575Misiak AgataK00:51:48K30-39
7649Kosmala DariuszM00:51:59M50-59
7788Parczewska MartaK00:52:07K40-49
7894Pilcicki PrzemysławM00:52:09M30-39
7932Goral TadeuszM00:52:23M50-59
8024Fabijański ZbigniewM00:53:17M30-39
8138Janecki RM00:53:24M50-59
82529Brzezińska EmiliaK00:54:31K30-39
8356Kruk JoannaK00:54:36K20-29
8421Czachowski MichałM00:54:47M50-59
8572Medvediev OleksandrM00:54:58M40-49
86528Sowa PawełM00:55:05M50-59
87126Wagner JolantaK00:55:12K50-59
8859Kurzacz KatarzynaK00:55:22K50-59
89100Sadłowska AleksandraK00:55:26K20-29
90103Sikorska AnnaK00:55:50K30-39
9171Matysiak MichałM00:55:51M30-39
9236Hangiel UrszulaK00:56:14K30-39
9312Budnicki GrzegorzM00:56:16M60-69
9440Jedlewski KrzysztofM00:56:28M40-49
9557Kujawa AgnieszkaK00:56:33K40-49
96115Synowiec DorotaK00:57:12K40-49
976Bednarski TomaszM00:57:15M40-49
9834Grądzki AdamM00:57:22M50-59
9977Munik KrzysztofM00:57:46M40-49
10099Rusek AnnaK00:58:01K30-39
10192Pawelec KrystynaK00:59:11K60-69
10258Kułakowski PiotrM00:59:11M60-69
10355Krawczykiewicz DorotaK00:59:58K30-39
104519Liskiewicz SylwiaK01:00:01K40-49
105515Jarecka KatarzynaK01:00:02K40-49
10654Krawczykiewicz MagdaK01:01:24K40-49
107105Skrobek PiotrM01:01:36M30-39
10846Kochman IwonaK01:02:10K50-59
109520Juras AnnaK01:02:50K40-49
11017Ciepieńko MagdalenaK01:03:01K30-39
111124Tuczyńska ElżbietaK01:03:17K50-59
11264Łukasik RenataK01:03:17K40-49
11390Paszek KrystynaK01:03:27K60-69
1149Bogucka AnetaK01:03:41K40-49
11548Kołowiecka-Wilkos AngelaK01:03:42K30-39
11611Buchowiecka AnnaK01:03:42K30-39
117102Siczek OlgaK01:04:57K30-39
11886Paczkowska UrszulaK01:05:13K60-69
11944Karłowicz AnnaK01:05:24K60-69
120134Wójt KatarzynaK01:06:06K30-39
12130Golacka-Piotrowska BeataK01:06:38K50-59
12227Giedyk KatarzynaK01:07:49K30-39
123129Wiśniewska-Duda AnnaK01:09:19K30-39
1248Bieniek MałgorzataK01:10:04K40-49
12570Matysiak AleksandraK01:11:36K20-29
126120Tomczak AgnieszkaK01:11:41K30-39
12778Naskręt MariuszM01:17:13M40-49
12822Czechowski JerzyM01:22:44M70-99

Bieg Mikołajkowy 2021 – bieg 10KM – wyniki – tabela

MSCIMIĘNAZWISKONRKLUBKAT.MSC/KAT.NETTOBRUTTO
1ArkadiuszGrabowiec55Power TrainingElita M100:36:2900:37:59
2StanisławSnopek197Deloitte Adventure TeamElita M200:37:2400:37:25
3TomaszLipiec118Lipiec Running TeamElita M300:37:4900:37:49
4DanielUrwanowski463M II100:38:1100:38:11
5MarekPrimik173Vege RunnersM III100:38:4400:38:44
6DariuszDąbrowski33ILABO RACING TEAM by CTSM III200:39:3100:39:31
7PawełTargoni214M III300:40:0100:40:01
8RafałFabiszewski44KAZIKIM II200:40:3700:40:39
9RafałJaworski72M II300:40:4100:40:43
10SzymonCygan27KK Cyklon WarszawaM III400:41:0500:41:18
11JaroslawOworuszko157CTSM IV100:41:0800:41:08
12JesseMarciniak131M I100:41:2400:41:26
13MaciejOkrasa155WarszawiakyM III500:41:3900:41:39
14MichałLipski119BiegboxM II400:41:4200:41:48
15MaciejŻyto256PLAY RunningM III600:41:5300:41:56
16JuanRomero Garcia185WITCM II500:41:5600:41:57
17JacekKroner105M II600:41:5900:42:02
18MateuszZawadzki252M I200:42:0100:42:02
19MarcinPodczasi169WKZ KOZIENICE BBLM I300:42:1900:42:30
20MarcinPrusaczyk175Triathletic TeamM IV200:42:2200:42:27
21JakubMajer128M II700:42:3300:42:33
22PawełHelak64TrinergyM III700:43:1400:43:15
23PiotrOchman153Zórawski TeamM III800:43:3400:43:35
24PawełKrakowiak103M II800:43:4000:43:53
25RobertMichalski137Zabiegany WołominM II900:43:4800:43:48
26AgnieszkaKowalczyk97Elita K100:43:5300:43:53
27AdamCzajkowski30M IV300:43:5800:43:59
28MarcinWysocki250Polplast biegaM IV400:44:0800:44:09
29KamilMrozowski146M II1000:44:2200:44:25
30AmirMazloum135DawajKalachM II1100:44:4400:44:45
31ColmMcgivern136Warsaw International Triathlon ClubM III900:44:4600:44:50
32PawelTrawkowski221M III1000:44:4900:44:58
33SławekDobrowolski37Naprzód Młociny / NBRCM IV500:45:3000:45:38
34VassilBarsakov5M IV600:45:3100:45:36
35SzymonDrabczyk40M V100:45:3100:45:32
36PrzemysławŁohutko123NotopykM II1200:45:3200:45:35
37PiotrSławiński196M III1100:45:4600:45:54
38WitoldGrunwald59M V200:45:4700:45:47
39BartoszPasela162Smashing Pąpkins/ Team KrasusM II1300:45:4900:46:06
40MarzenaSadowska189Elita K200:45:5400:45:54
41JakubKaczorowski79M III1200:46:0000:46:04
42CarolineTouchstone219WITCElita K300:46:0900:46:11
43JarosławSyryt206M II1400:46:1000:46:25
44KrzysztofKociszewski90WARSZAWIAKYM V300:46:2200:46:22
45MaciejDereziński35M III1300:46:4800:46:49
46TomaszKouawski181WITCM II1500:46:5200:46:52
47PatrickDemiaz34M II1600:46:5700:46:59
48MaciejGrudziński58M II1700:47:0800:47:16
49MaciekBorucki13M I400:47:0800:47:10
50EdoardoVenturelli230M I500:47:2800:47:30
51SergiuszBrzeziński20Dusza DrzewaM III1400:47:3700:47:39
52ArturBąk6#Dawaj Kalach TeamM III1500:47:4100:47:50
53PrzemysławTulik226M IV700:47:5400:47:57
54ZenonBaran3HomokomandoM V400:47:5700:48:16
55AnnaUfnal229Nie Ma Lipy TeamK I100:48:1200:48:13
56MichałSitarski193M I600:48:1400:48:20
57MarekZgorzelski254M III1600:48:2000:48:50
58ArturMyszke149M III1700:48:4300:48:43
59ZbigniewPacuła158M V500:48:5000:48:54
60AdrianPilecki167M III1800:49:0000:49:04
61PiotrTeleon215JacekBiega Running TeamM III1900:49:0100:49:05
62KamilGóral54M I700:49:2400:49:25
63DorotaChmielnik25K I200:49:2700:49:27
64TomaszSzczurowski209AccentureM II1800:49:3200:49:42
65ArturMikina140Pwpw SaM V600:49:4000:49:43
66PeterDrake41WITCM IV800:50:1300:50:18
67PiotrSzagała207M III2000:50:1400:50:21
68MarekRepka180M III2100:50:1900:50:27
69DanielForysiak48M II1900:50:2600:50:50
70MagdalenaJagielska66K III100:50:2800:50:30
71KrystynaRzymowska188K III200:50:3000:50:32
72AmaliaKalinca80WITCK II100:50:3200:50:34
73PiotrJanaszek69M II2000:50:3600:50:37
74JarekBorucki14M IV900:50:3600:50:39
75CezaryMaliszewski129Denat WarszawaM V700:50:3900:50:55
76KamilaKrupa107K I300:50:4100:50:42
77TomaszSiepietowski191M III2200:51:0300:51:08
78MichałSyga204M II2100:51:1300:51:16
79AleksandraWysocka249K I400:51:1300:51:15
80GrzegorzJóźwik76M IV1000:51:2100:51:22
81MichałDomurat39M I800:51:2500:51:47
82AgnieszkaKrupa108K II200:51:3400:51:35
83MarekBabiuch2Run logM IV1100:51:3700:52:02
84PrzemysławKrajewski10212Tri.plM III2300:51:3700:51:59
85JarekPałaszewski161Mazowsza WarszawaM IV1200:51:3900:51:45
86PiotrGrabowski56REMBERTÓW TEAMM IV1300:51:4900:51:58
87TadeuszKacprowski78M V800:51:5000:51:56
88AgnieszkaBrzezińska19Dusza DrzewaK III300:51:5500:52:00
89IwonaSośniak200K III400:51:5500:52:02
90KamilRomanowski184Trinity Triathlon teamM III2400:51:5900:51:59
91AndrewBell7WITCM III2500:52:0500:52:33
92MarcinKrupowicz110TRICLUBM IV1400:52:2100:52:30
93RyszardWojciechowski244Kuźnia TriathlionuM IV1500:52:2200:52:25
94AnnaRepka179K III500:52:3400:52:42
95WitoldTamkun462M IV1600:52:3500:52:59
96StanisławaCzajkowska29K III600:52:3700:52:38
97KubaZawieska253M II2200:52:3700:52:54
98BartoszBorycki15M II2300:52:4600:53:24
99BartłomiejPruszczak174M III2600:52:4900:53:09
100MichałRoguski183M I900:52:5200:53:05
101MariuszRysz187M III2700:52:5600:53:12
102BartoszStrojek461Kuźnia TriathlonuM II2400:53:0200:53:10
103MarcinAleksinski1Burcak TeamM III2800:53:0500:53:29
104TadeuszGoral51KkbM IV1700:53:1300:53:13
105DariuszKosmala93M IV1800:53:2600:53:32
106MichałLipski120M I1000:53:3900:53:40
107IzabelaPawluk163K II300:53:4300:53:48
108KrzysztofKrupa106M III2900:53:5400:53:57
109RogierPols170Tri Team Masters PiasecznoM III3000:53:5600:54:05
110MirekWiniarczyk241M IV1900:53:5900:54:05
111PrzemysławDomański38M III3100:54:0500:54:06
112JanNartowski150Mort!M V900:54:0500:54:10
113KrzysztofWanio234M IV2000:54:0900:54:35
114SebastianMróz147M III3200:54:1300:54:17
115MykolaMonastyrskyi144M II2500:54:1500:54:26
116JolantaWagner231K III700:54:4800:54:55
117MonikaTurczyńska22812Tri.plK III800:54:5300:54:54
118HubertGos53M II2600:54:5500:55:18
119ArpadMicor139M I1100:54:5900:55:14
120MichałTrzoska223M II2700:55:2800:55:38
121JoannaWasilewska236K III900:55:3000:55:33
122MarcinMałkowski130M III3300:55:3500:55:45
123TomaszRodak182M I1200:55:4200:55:55
124RobertJanecki71M III3400:55:4600:56:00
125RenataTula225New Balance Run ClubK IV100:55:5400:55:54
126TomaszŁuczyński124M III3500:56:1200:56:40
127RobertSzymański213KREWKI URSYNÓW HDKM III3600:56:1600:56:26
128ZbigniewFabijański43PrudentialM II2800:56:1800:56:39
129GrzegorzBudnicki22Warszawa - KabatyM V1000:56:3400:57:11
130PrzemysławMazan134M III3700:56:3500:56:46
131PiotrLewandowski116M II2900:56:3500:56:45
132MarekBorawski12M III3800:56:3500:56:47
133GrzegorzPałasiewicz160M V1100:56:3700:56:44
134TomaszKowalski9912tri.plM III3900:57:0000:57:02
135IwonaBoryszkowska16BblK III1000:57:0900:57:11
136DorotaSynowiec205K II400:57:3000:57:49
137PiotrJanczuk70KW WarszawaM III4000:57:3200:57:42
138TomaszTraczyk220M II3000:57:3500:57:47
139PiotrCzapski31PIOTR CZAPSKIM IV2100:57:4000:58:00
140UrszulaKrajewska101Leczo TeamK I500:57:4200:57:45
141JoannaOdolczyk154Rącze RaciczkiK III1100:57:4800:58:02
142PawelSowa201Peaky BlindersM IV2200:57:4900:58:00
143AdamGrądzki57M III4100:58:0300:58:18
144PatrycjaJasińska464Bractwo Biegowe BGKK II500:58:1800:58:21
145KatarzynaKurzacz114K III1200:58:3700:58:50
146SławomirWolski245M IV2300:58:4500:58:47
147MartaMoskal145K I600:58:4600:58:58
148AgnieszkaKowalczyk96K II600:58:5000:58:57
149TadeuszKieszek84Dystans LesznoM V1200:59:1600:59:23
150MonikaJakubek-Skultecka67K II700:59:1600:59:25
151KatarzynaTupalska227K II800:59:1900:59:27
152MartaSierpińska192K III1300:59:4900:59:52
153EwaSztarbała212K III1400:59:5601:00:02
154MateuszSowa202Peaky BlindersM I1301:00:0701:00:16
155AleksandraWiercińska240K II901:00:0701:00:23
156KarolStachura203M I1401:00:1501:00:38
157KasiaMinakowska143WITCK III1501:00:5201:00:59
158KrzysztofMunik148M III4201:01:0001:01:10
159WojtekBieniek9M II3101:01:2301:01:39
160MonikaŁyp126Rozbiegany PiastówK II1001:01:4001:01:56
161MonikaHryniewicka65Rozbiegany PiastówK II1101:01:4001:01:57
162MichałWójciak246M II3201:02:0601:02:30
163KatarzynaLis-Monastyrska121K II1201:02:2601:02:39
164MichałJurkiewicz77M I1501:02:2701:02:49
165AndrzejKoblański88M V1301:02:3201:02:52
166KamillaWalicka233K III1601:02:3301:02:45
167IwonaKochman89Vege RunnersK III1701:02:4401:02:55
168GrzegorzKita85M IV2401:03:0001:03:09
169MagdalenaWawrzyniak237TWDWK III1801:04:5701:05:05
170RafałMiastowski18Urząd Dzielnicy MokotówM IV2501:05:0201:05:23
171BogdanKowalczyk95Warszawa-BródnoM IV2601:05:0301:05:20
172ElżbietaTuczyńska224K III1901:05:2101:05:31
173RenataŁukasik125K III2001:05:2201:05:31
174JakubSkrzypecki194M II3301:05:5601:06:00
175DorotaKoblańska87K III2101:06:0001:06:19
176AngelaKołowiecka-Wilkos91Pstrokaty PareomaratonK II1301:06:0601:06:10
177AnetaBogucka10K II1401:06:0801:06:13
178AnnaBuchowiecka21Pstrokaty PareomaratonK II1501:06:0801:06:13
179AnnaKarłowicz82Partia Wolnych BiegaczyK IV201:06:4501:07:06
180JacekMicor138M V1401:07:4601:08:11
181UrszulaFeruś-Wiechowska46K II1601:07:5701:08:05
182LucynaWanio235K III2201:08:0001:08:27
183AnnaWiśniewska-Duda243K II1701:08:2201:08:23
184MagdalenaNowicka460K III2301:08:2501:08:32
185KatarzynaKatana83Rozbiegany PiastowK III2401:10:0301:10:21
186WandaPrzybylak176Rozbiegany PiastówK IV301:10:0401:10:22
187GrzegorzPiętowski166Rozbiegany PiastówM IV2701:10:0501:10:23
188MałgorzataBusiło23Rozbiegany PiastówK III2501:10:0501:10:24
189DorotaMarkowska132ROZBIEGANY PIASTÓWK II1801:10:0501:10:21
190ArturRegucki178M IV2801:10:1201:10:25
191AnnaWróblewska247K II1901:11:2701:11:42
192WiolettaOsuchowska156PKOBPK III2601:12:0001:12:08
193GrzegorzSetnikowski190M V1501:14:5901:15:17

Bieg Mikołajkowy 2021 – bieg 5KM – wyniki – tabela

MSCIMIĘNAZWISKONRKLUBKAT.MSC/KAT.BRUTTONETTO
1SylwesterKuśmierz316Markowi BiegaczeElita M100:19:1400:19:14
2JakubBielecki262Spoceni w lodufceElita M200:19:5200:19:50
3RafałGórecki292Elita M300:19:5900:19:57
4StanisławCzajkowski275M I100:20:4600:20:44
5JacekNowocień342Uczniowski Klub Sportowy RUSIECM IV100:20:5100:20:49
6AdamBugajski264Msz BiegaM III100:21:5300:21:51
7KarolinaLiszka320KazikiElita K100:21:5400:21:53
8EmiliaMazur328Elita K200:21:5900:21:56
9IgnacyPimpicki351Ks Czempion WarszawaM I200:22:1400:22:12
10SławomirStański370To NaturalneM IV200:22:4500:22:43
11TomaszFluksik458Jazzowe BieganieM IV300:23:1000:23:08
12AnnaŻukowska403MultiFitElita K300:23:1400:23:12
13MaciejStaniak368M II100:23:1900:23:17
14RafałUrbanowicz382Oznakujbiuro.plM II200:23:2100:23:17
15WiesławKamiński304Nasielsk Baszta TeamM III200:23:2800:23:17
16RomualdDrabarek282M III300:23:3400:23:33
17HoaLe317M II300:24:0500:23:51
18JacekSklepowicz362M III400:24:0500:24:03
19AlisaZlotenko401K I100:24:1300:24:12
20PatrycjaGorzkiewicz291K II100:24:1800:24:16
21MariuszWitczak390M II400:25:2100:25:15
22BartoszWronowski395MariAnkiM I300:25:2900:25:26
23ZbigniewFalba286M III500:25:2900:25:24
24ŁukaszŻukowski404M II500:25:5100:25:48
25MaciejDługołęcki281M II600:25:5400:25:52
26MariaSadowska357KS CzempionK I200:26:0700:26:04
27AllegraCsillik273K I300:26:1000:26:03
28MonikaSadowska358K II200:26:1300:26:10
29MarylaBrzezińska263Race Fighters JuniorK I400:26:4200:26:33
30RenataGrabowiec-Alikowska293K II300:26:4500:26:42
31LuisFreites289M IV400:26:4800:26:45
32MieczysławCimochowski271M II700:26:5100:26:44
33MałgorzataNiedziółka337To NaturalneK II400:26:5500:26:50
34GrzegorzSztarbała377M III600:27:0000:26:55
35ZbigniewBator261M IV500:27:0600:27:02
36JarosławChodyra266M II800:27:0700:27:02
37NataliaSucholewska372KondycjaK I500:27:1300:27:10
38DamianSucholewski373KondycjaM II900:27:1500:27:12
39MateuszNagalski336eAzymut.plM II1000:27:1600:27:02
40MarlenaLipińska318K I600:27:2100:27:13
41KrzysztofMachalica323M II1100:27:2900:27:22
42JanuszKaźmierski305DA SIĘM IV600:27:3300:27:24
43MagdalenaRóżańska356K II500:28:0400:28:01
44DominikPomierny352JJ RUN CAMPM II1200:28:2000:28:14
45DominikaJastrzembska302K I700:28:2600:28:18
46MartynaGara288K I800:28:4000:28:36
47MilenaWrona393K II600:28:5000:28:49
48KrzysztofBaranowski260To NaturalneM III700:28:5500:28:49
49MichałNowicki341M I400:29:0100:28:54
50KamilWojtaś392M I500:29:0900:29:02
51MariuszWełna386M II1300:29:1200:29:06
52SylwiaNieporecka338New Balance Run ClubK II700:29:1300:29:06
53MarekSzpanowski465Kaj ta meta teamM III800:29:1400:29:03
54KrzysztofWrzesiński397M II1400:29:2700:29:18
55MonikaChmielewska265eAzymut.plK II800:29:3300:29:30
56ZbigniewGołkowski290eAzymut.plM III900:29:3400:29:22
57KatarzynaSkwara-Filipowicz364K I900:29:4100:29:35
58KamilFilipowicz287M II1500:29:4200:29:36
59AleksandraŁojczuk322K I1000:29:4200:29:33
60EwaHawryluk-Stasiak299BIEGUNI 2022K III100:29:5400:29:51
61MariuszZaręba399M II1600:30:0000:29:38
62TomaszGrześkowiak296M II1700:30:1500:30:04
63RafałChwil269M II1800:30:1800:30:09
64WładysławMaler325New BalanceM IV700:30:2200:30:17
65MagdalenaGrześkowiak297K I1100:30:2400:30:14
66AgnieszkaTorzewska380K II900:30:3600:30:28
67AnnaKempisty30612tri.plK II1000:30:4000:30:30
68MałgorzataSenatorska360K II1100:30:4100:30:38
69JulianNowacki339To NaturalneM IV800:30:5400:30:49
70RadomirMarkut327M II1900:30:5700:30:52
71MaciejJabłoński459M III1000:31:0800:31:00
72PawełMiński332M III1100:31:1900:31:11
73BeataPielachowska350T-mobileK III200:31:2000:31:13
74JolaChwil270K I1200:31:2200:31:13
75KatarzynaPiechocka349K II1200:31:3600:31:31
76GrzegorzMaciak324M II2000:31:3900:31:27
77EwelinaMichalak329K II1300:31:4400:31:34
78JustynaParchiniak347K.s.anpharm Run TeamK I1300:31:4600:31:39
79MartaChojnowska267K.s. Anpharm Run TeamK I1400:31:4700:31:40
80AndżelikaLitke321eAzymut.plK I1500:32:0400:31:49
81IrinaNuzhina344K I1600:32:0500:31:54
82WeronikaCzerniawska277eAzymut.plK I1700:32:4900:32:37
83SzymonProchowicz354Urząd Dzielnicy UrsynówM II2100:33:0300:32:51
84JakubProchowicz353Urząd Dzielnicy UrsynówM II2200:33:0400:32:52
85KasiaKozłowska312K II1400:33:0500:32:56
86JacekBajorek258Markowi BiegaczeM III1200:33:2000:33:13
87IzabelaDittmajer-Sklepowicz280K II1500:33:4600:33:45
88JoannaWróblewska396K I1800:33:5100:33:14
89PatrycjaKrendzelak314K II1600:33:5200:33:42
90MartynaNagalska335eAzymut.plK I1900:34:0000:33:47
91KazimierzKielewicz307M IV900:34:0200:33:59
92AnetaŻaczek402K I2000:34:1600:34:12
93MariolaWronowska394MariAnkiK II1700:34:3900:34:35
94AnnaAdamczyk257MariAnkiK II1800:34:4000:34:35
95OlgaKorzeniowska309K II1900:34:4500:34:35
96KateWiśniewska389IndywidualistkaK II2000:35:2600:35:12
97KatarzynaKowalewska31012tri.plK II2100:35:5400:35:46
98KingaKowalska31112tri.plK II2200:35:5600:35:45
99MartaGwiazdzinska298K II2300:37:2000:37:18
100HannaCygan274K II2400:38:0600:32:02
101AnnaSkurczyńska363-K II2500:38:3200:38:28
102AgnieszkaOkapiec345K II2600:38:3500:38:31
103JacekNoworyta343Asa Team Biegiem Po ZdrowieM IV1000:38:4600:38:39
104JózefWizert391M IV1100:38:5800:38:51
105WiesławBakuła259WampirM III1300:38:5900:29:58
106KatarzynaDębska279K I2100:39:3100:39:26
107ŁukaszMierzejek331M II2300:39:3100:39:26
108JoannaGruszczyńska-Walczuk294K I2200:39:4800:39:35
109ŁukaszWalczuk384M II2400:39:4800:39:35
110JerzyCzechowski276mza - warszawaM IV1200:40:2000:40:11
111PiotrSzaleniec375M II2500:40:4500:40:35
112MarekSuknarowski457Ekipa PorkaM III1400:58:5800:50:00
113JoannaStasiukiewicz371To NaturalneK II2701:03:4501:03:45
114BlankaStańska369To NaturalneK II2801:03:4601:03:46