Lista startowa Bieg 2 2020 – Grand Prix Warszawy

Imię
Nazwisko
Klub
Marie
Alvergnas
WITC
Claire
Szczurowski
WITC
Amy
Ross
WITC
Katarzyna
Matejak
Marcin
Ziemba
Mathieu
Peteau
WITC
Grzegorz
Pękalski
Bartosz
Antoszewski
Team Moya
Michal
Kuta
4Runners
Mikalai
Dudko
JacekBiega Running Team
Kamila
Byrne
Warsaw International Triathlon Club
Gary
Byrne
Warsaw International Triathlon Club
Bartłomiej
Stępień
Waniewski Coaching
Marek
Onuszkiewicz
Konrad
Białas
4Runners
Eliza
Florczuk
Żórawski Team
Jacek
Leśniak
Anna
Stochmal
Grzegorz
Niemczyk
Mariusz
Jachimczuk
Grzegorz
Malesza
Mokotów
Wojciech
Pańczyk
The Pańczyx
Karol
Stępień
Posiaki
Bartlomiej
Pruszczak
Zbyszek
Sielczak
Tarczyński Klub Biegowy
Daniel
Bieliński
Ewa
Chodzińska
Ewa
Chodzińska
Agnieszka
Mizak
Warszawa
Olivee
Kunc
Warsaw International Triathlon Club
Szymon
Urbanski
Warsaw International Triathlon Club
Dariusz
Dabrowski
ILABO RACING TEAM
Jagoda
Pysiak
Piotr
Kasprzak
ULRIKA
STENDAHL
WITC
Anna
Chodzinska
Amalia
Kalinca
Marek
Pokorski
CTS
Kazimierz
Banasiak
Viktoryia
Khakimava
WITC
Michał
Leman
Borys
Kozakow
były zawodnik Legii
Robert
Twardowski
Biegunki Kabackie
Piotr
Witusowski
Vege Runners
Radosław
Tylman
StepStone Runners
Garth
Masters
Warsaw International Triathlon Club
Wiesław
Kamiński
NASIELSK BASZTA TEAM
DOMINIKA
MAJCHRZAK
Marcin
Zaporowski
Adam
Krzesak
Jerzy
Rulak
Edmund
Sowiński
TKKF Płock
Paweł
Grabski
Agnieszka
Boruń
PZU Sport Team
Grzegorz
Mazurek
Akademia Leona Koźmińskiego
Artur
Regucki
Dagmara
Lewandowska
Jarosław
Sękal
James
Barr
WITC
Robert
Rożek
Neon Team
Małgorzata
Litwiniuk-Kosmala
Triwawa
Maja
Szymańska
Warsaw Run Club
Joanna
Konkowska
Warsaw Run Club
Katarzyna
Turczyn
Tarczyński Klub Biegowy
Grzegorz
Nowosielski
Żórawski Team
Zbigniew
Kroc
Kamila
Osica
Krzysztof
Najgebauer
Tomasz
Szymański
Tripaka Przechlewo
Mariola
Szymańska
Tripaka Przechlewo
Andrzej
Gniadkowski
Agnieszka
Osmólska
Maciej
Chmielewski
SEBASTIAN
WOJCIECHOWSKI
Niezrzeszony
MAGDALENA
WOJCIECHOWSKA
Niezrzeszona
Adam
Żwinis
Klub Biegacza Orange
Natasa
Popovac
Michalina
Chwalisz
Vege runners
Paweł
Skórka
Ewelina
Więsek
Norbert
Skrzypczak
SAN ESCOBAR
Tadeusz
Parczewski
Krzysztof
Pałasiewicz
Ewa
Sierzputowska
Sie_Biega
Kamil
Gapiński
Labosport Team
Kamil
Gapiński
Labosport Team
Mateusz
Kochaniec
Aleksandra
Kaniuga
Leszek
Kaniuga
Dariusz
LITWINIENKO
RYSZARD
PRZEPIÓRA
BIEGAM BO LUBIĘ
Paweł
Grzesik
Admin
Test
Klub Admina

Comments are closed.