Złota Kabacka Jesień NW 5km – wyniki – tabela

LPNUMERZAWODNIKPŁEĆCZASKLUBKAT
1GPW -380Polkowski KarolM00:30:331985
2GPW -382Zabłocki KarolM00:30:591986
3GPW -318Kowalik PawełM00:31:18blog-nordic-walking.plM30-39
4GPW -304Danielski WaldemarM00:31:24t r e n u j e n o r d i c w a l k i n gM50-59
5GPW -315Kamiński StanisławM00:34:36GOS NadarzynM60-69
6GPW -326Oklej AnetaK00:34:47Avocado Wellness ClubK45-59
7GPW -300Asafat-Tsokh MariyaK00:34:57K30-44
8GPW -314Juszczak LeszekM00:36:04Gocławskie Koty Z Niezależnym Cyrylem Na CzeleM50-59
9GPW -381Kozłowska MałgorzataK00:36:191979
10GPW -383Rydlewski AndrzejM00:36:211952
11GPW -330Podgórski GrzegorzM00:36:371985
12GPW -386Troniarz StanisławM00:36:391955
13GPW -317Konkowska JoannaK00:36:55K45-59
14GPW -328Plichcinska MałgorzataK00:37:24EkonomikK45-59
15GPW -332Raulin FredericM00:38:20M40-49
16GPW -313Grodzki MariuszM00:39:08AvocadoM40-49
17GPW -302Czarnecka-Chomicz JoannaK00:39:10Outsiders Nordic Walking TeamK45-59
18GPW -334Skrebutenas MarzenaK00:39:32K30-44
19GPW -329Płatek AnetaK00:39:42ArsunK30-44
20GPW -336Sobocińska AgnieszkaK00:39:50K45-59
21GPW -311Grabowska JoannaK00:40:27K60-99
22GPW -339Wielgus MirosławM00:40:42Outsiders Nordic Walking TeamM50-59
23GPW -337Tatar AgnieszkaK00:40:55K12-29
24GPW -331Raulin RozaliaK00:41:04AwokadoK45-59
25GPW -333Sawecka AnnaK00:41:58K45-59
26GPW -335Slowik MonikaK00:42:15Outsiders Nordic Walking TeamK30-44
27GPW -307Dąbrowski JanM00:42:22UKS MontessoriM40-49
28GPW -341Zienkiewicz-Bryła MagdalenaK00:42:22K30-44
29GPW -301Cierpicka-Bień KingaK00:42:30ZnakiBRDK30-44
30GPW -340Wojciechowska AnetaK00:42:30K30-44
31GPW -390Słaby JerzyM00:42:351954
32GPW -309Gliniewicz AleksandraK00:44:00KB ActiveSports WarszawaK60-99
33GPW -325Noworyta JacekM00:44:23Asa Team Biegiem Po ZdrowieM70-99
34GPW -324Niewiadomska AnnaK00:44:31NW CZŁAPSKI TEAMK45-59
35GPW -308Dziki MarzennaK00:44:39aleTEMPOK60-99
36GPW -320Przewoźniak WiolettaK00:46:19K45-59
37GPW -322Lisawa KatarzynaK00:46:19K45-59
38GPW -323Łysiak FranciszekM00:46:20M12-29
39GPW -327Pimpicka AlicjaK00:46:30K45-59
40GPW -319Krzyzanowska JustynaK00:46:41K30-44
41GPW -312Grodzka MonikaK00:47:18K30-44
42GPW -310Gmiterek KatarzynaK00:47:35K30-44
43GPW -306Dąbrowska JuliaK00:47:35UKS MontessoriK30-44
44GPW -388Woźniak MichałM00:48:141987
45GPW -338Walter Rosiak MonikaK00:48:14K45-59

Złota Kabacka Jesień bieg 5KM – wyniki – tabela

LPNUMERZAWODNIKPŁEĆCZASKLUBKAT
1GPW -268Soćko KamilM00:18:38Wataha-łączy nas bieganieM30-39
2GPW -387Gójski JakubM00:20:472006
3GPW -265Skrzypek MichałM00:20:59M30-39
4GPW -280Żukowski PiotrM00:21:32M30-39
5GPW -385Rucikowski KarolM00:22:151986
6GPW -275Waszkiewicz WitorM00:22:31M12-29
7GPW -219Hanushchak VolodymyrM00:22:41HOLOM12-29
8GPW -281Krolski ŁukaszM00:22:47HOLOM40-49
9GPW -213Federowicz MariuszM00:22:53M40-49
10GPW -282Szymański MateuszM00:23:18HOLOM30-39
11GPW -278Zlotenko AlisaK00:23:25K30-44
12GPW -210Drabarek RomualdM00:23:52M50-59
13GPW -208Dąbrowski PawełM00:24:36M40-49
14GPW -258Rzewuski KarolM00:25:11M40-49
15GPW -269Sopiński CezaryM00:25:15HOLOM12-29
16GPW -203Bogucki KamilM00:25:27M12-29
17GPW -221Jurski SzymonM00:26:15KazikiM30-39
18GPW -222Jurski KrzysztofM00:26:15M40-49
19GPW -247Mitura RobertM00:26:30WarszawaM50-59
20GPW -255Przepiesc KamilaK00:26:36Beko TeamK30-44
21GPW -207Czałbowski SzymonM00:26:43M12-29
22GPW -218Grabowiec-Alikowska RenataK00:26:51K45-59
23GPW -230Kaźmierski JanuszM00:27:10DA SIĘM60-69
24GPW -215G PiotrekM00:27:38HOLOM30-39
25GPW -228Kamiński PrzemysławM00:27:40M30-39
26GPW -257Rózga KrystynaK00:28:01K30-44
27GPW -242Machalica KrzysztofM00:28:05M40-49
28GPW -389Barwińska EwelinaK00:28:081985
29GPW -217Gozdalik MarcinM00:28:12Szkoła MontessoriM40-49
30GPW -223Kabanets LesiaK00:28:34K12-29
31GPW -251Piasecka DianaK00:28:47K30-44
32GPW -276Wójtowicz PiotrM00:28:51HOLOM30-39
33GPW -226Kacperczyk MagdaK00:29:29K30-44
34GPW -384Maler WładysławM00:29:421940
35GPW -211Dudko MikalaiM00:29:44JacekBiega Running TeamM30-39
36GPW -267Skwara-Filipowicz KatarzynaK00:30:10K30-44
37GPW -214Filipowicz KamilM00:30:10M30-39
38GPW -248Mróz SebastianM00:30:30M40-49
39GPW -279Zmysłowska-Mróz ElizaK00:30:30K30-44
40GPW -252Piechocka KatarzynaK00:30:42K30-44
41GPW -225Kachniarz KrystynaK00:30:45UKS MontessoriK12-29
42GPW -224Kachniarz MałgorzataK00:30:46SP MontessoriK45-59
43GPW -231Kempisty AnnaK00:30:5312tri.plK45-59
44GPW -235Kobierska JustynaK00:30:54RelaksowaK30-44
45GPW -229Karłowicz AnnaK00:30:59Partia Wolnych BiegaczyK60-99
46GPW -245Michalak JerzyM00:31:20Kb Im. P.sekowskiego W PlonskuM70-99
47GPW -201Bielicka NicoletaK00:31:53K30-44
48GPW -249Okapiec AgnieszkaK00:32:54K30-44
49GPW -266Skurczyńska AnnaK00:32:54K30-44
50GPW -236Kordyszewski MichałM00:32:56M30-39
51GPW -273Szafarczyk-Kurek JoannaK00:33:26K45-59
52GPW -241Krzyzanowski HuberyM00:33:28M30-39
53GPW -240Krendzelak PatrycjaK00:34:02K30-44
54GPW -206Czałbowska AgataK00:36:01K30-44
55GPW -263Siemiończyk IdaK00:36:04K12-29
56GPW -262Siemiończyk EwaK00:36:06K30-44
57GPW -238Kowalewska KatarzynaK00:36:2012tri.plK45-59
58GPW -239Kowalska KingaK00:36:2012tri.plK30-44
59GPW -205Bud-Gusaim WeronikaK00:36:40K30-44
60GPW -233Kiczka JoannaK00:36:56K30-44
61GPW -234Kiczka HannaK00:36:58K60-99
62GPW -259Sambor AniaK00:37:40K30-44
63GPW -244Malinowska AnnaK00:37:41K30-44
64GPW -246Mierzejek ŁukaszM00:38:10M30-39
65GPW -209Dębska KatarzynaK00:38:12K12-29
66GPW -274Szaleniec PiotrM00:38:21M30-39
67GPW -237Korzeniowska OlgaK00:38:24K30-44
68GPW -270Stołowska MonikaK00:41:04Szkoła MontessoriK30-44
69GPW -277Wyrwiński OlivierM00:41:08TEAM HOLOM30-39

Złota Kabacka Jesień bieg 10KM – wyniki – tabela

LPNUMERZAWODNIKPŁEĆCZASKLUBKAT
1GPW -047Grabowiec ArkadiuszM00:35:13M16-29
2GPW -084Kuśmierz SylwesterM00:35:37Markowi BiegaczeM40-49
3GPW -343Lipiec TomaszM00:36:03M50-59
4GPW -186Witusowski PiotrM00:36:20Vege RunnersM40-49
5GPW -132Podczasi MarcinM00:36:54WKZ KOZIENICE BBLM16-29
6GPW -036Fabiszewski RafałM00:38:38KAZIKIM30-39
7GPW -066Kobierski PiotrM00:38:45Uka Ultras RunnersM40-49
8GPW -153Sobiczewski RafałM00:38:51M30-39
9GPW -033Drzewiecki DamianM00:39:41M30-39
10GPW -109Ochman PiotrM00:40:03Zórawski TeamM40-49
11GPW -115Oworuszko JaroslawM00:40:04CTSM50-59
12GPW -010Bielecki JakubM00:40:06M30-39
13GPW -090Łohutko PrzemysławM00:40:09NotopykM30-39
14GPW -027Cygan SzymonM00:40:23KK Cyklon WarszawaM40-49
15GPW -095Michalski RobertM00:40:31Zabiegany WołominM30-39
16GPW -159Strzeżysz PiotrM00:41:14KaczuszkiM40-49
17GPW -093Matusik MariaK00:41:17K16-29
18GPW -303Krawczyk GrzegorzM00:41:42M40-49
19GPW -135Pomorska JoannaK00:41:57Dawaj Kalach TeamK30-44
20GPW -003Bar WieslawM00:42:30M50-59
21GPW -164Szewczyk MateuszM00:42:36Sushi TEAMM30-39
22GPW -107Nowak FilipM00:42:38M30-39
23GPW -019Bzura JacekM00:42:55Enduhub Running TeamM40-49
24GPW -026Cybulski FilipM00:43:03(Nie)Zdrowa RywalizacjaM30-39
25GPW -171Trawkowski PawelM00:43:06M40-49
26GPW -169Tomkiewicz JakubM00:43:15M30-39
27GPW -091Marek ŁukaszM00:43:28Kocham Moją RodzinęM30-39
28GPW -184Widzyński BartoszM00:43:34Kabackie DzikiM40-49
29GPW -038Filipczuk DariuszM00:43:54M50-59
30GPW -346Matusik BarbaraK00:44:20K30-44
31GPW -089Łazowska AlicjaK00:44:48K30-44
32GPW -085Lapko PavelM00:45:07M30-39
33GPW -030Dobrowolski SławekM00:45:16Naprzód Młociny / NBRCM50-59
34GPW -345Śmigielski PawełM00:45:28M40-49
35GPW -025Ciszczoń PiotrM00:45:33M40-49
36GPW -106Niegowski RobertM00:45:38Stare Babice BiegająM30-39
37GPW -176Ubysz MarekM00:45:43Jacek Biega Running TeamM40-49
38GPW -160Syryt JarosławM00:45:53M30-39
39GPW -124Pierzak OlafM00:46:18Kabackie DzikiM40-49
40GPW -032Drabczyk SzymonM00:46:27M60-69
41GPW -094Mazurek MariaK00:46:33K30-44
42GPW -074Kot WioletaK00:46:38#dziewczyny_MinistryK30-44
43GPW -004Barg KarolM00:46:38M30-39
44GPW -023Chmielnik DorotaK00:46:44K16-29
45GPW -120Paszkiewicz KrzysztofM00:46:53M60-69
46GPW -043Goral TadeuszM00:46:59KkbM50-59
47GPW -170Tralewski AdamM00:47:26M30-39
48GPW -128Pilecki AdrianM00:48:01M40-49
49GPW -162Szatkowski PiotrM00:48:05PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.M30-39
50GPW -167Tamkun WitoldM00:48:25M50-59
51GPW -108Ochab JanuszM00:48:28M50-59
52GPW -053Jagielska MagdalenaK00:48:38K45-59
53GPW -316Osmal DominikM00:48:42M40-49
54GPW -150Skrzecz RadosławM00:48:44(Nie)Zdrowa RywalizacjaM30-39
55GPW -147Rzymowska KrystynaK00:48:50K45-59
56GPW -060Józwik LeszekM00:48:53M40-49
57GPW -064Kaszuba RobertM00:48:55ZaDyszkaM40-49
58GPW -321Kosmala DariuszM00:48:58M50-59
59GPW -114Owczarczyk ArturM00:49:06M40-49
60GPW -139Pruszczak BartłomiejM00:49:22M40-49
61GPW -175Turski KrystianM00:49:32M30-39
62GPW -008Bell AndrewM00:49:42WITCM40-49
63GPW -098Mika AnnaK00:49:46Biegam bo lubię Ząbki teamK16-29
64GPW -122Pawełoszek TomaszM00:49:47JACEKBIEGA RUNNING TEAMM40-49
65GPW -002Babiuch MarekM00:49:58Run logM50-59
66GPW -020Carlson KenM00:50:05CaliforniaM50-59
67GPW -055Janczuk PiotrM00:50:09KW WarszawaM40-49
68GPW -342Tomczak KarolM00:50:22M16-29
69GPW -145Roguski MichałM00:50:27M16-29
70GPW -187Wojciechowski RyszardM00:50:33Kuźnia TriathlionuM50-59
71GPW -048Grabowski PiotrM00:50:39REMBERTÓW TEAMM50-59
72GPW -140Pryshchepa OksanaK00:50:46K30-44
73GPW -056Janecki RobertM00:50:48M40-49
74GPW -067Kolasa AndrzejM00:51:00Klub J.SłowackiegoM70-99
75GPW -172Trzaskowska JustynaK00:51:05K30-44
76GPW -058Jedlewski KrzysztofM00:51:21M40-49
77GPW -105Nartowski JanM00:51:27Mort!M60-69
78GPW -006Bator ZbigniewM00:51:35M60-69
79GPW -037Fijałkowski PiotrM00:51:39M30-39
80GPW -118Pałaszewski JarekM00:51:47Mazowsza WarszawaM50-59
81GPW -001Ambroziak MartaK00:51:57ZaDyszkaK30-44
82GPW -157Stasiak PiotrM00:52:04M30-39
83GPW -174Turczyńska MonikaK00:52:2712tri.plK45-59
84GPW -013Boryszkowska IwonaK00:52:38bblK45-59
85GPW -180Watemborski JakubM00:52:42M30-39
86GPW -195Zielińska KarolinaK00:52:42K16-29
87GPW -078Krajewska AlicjaK00:52:46K16-29
88GPW -146Romanowicz KatarzynaK00:53:07BrwinówK30-44
89GPW -123Piejak TomaszM00:53:13Niezdrowa RywalizacjaM30-39
90GPW -137Prochwicz JakubM00:53:19M30-39
91GPW -173Tula RenataK00:53:27MykmykK60-99
92GPW -017Bzura EmiliaK00:53:39K45-59
93GPW -182Wdowiarski KamilM00:53:42M16-29
94GPW -138Synowiec DorotaK00:53:46Alnwick DolphinsK30-44
95GPW -103Musiał MaciejM00:53:56skład bananówM30-39
96GPW -117Pałasiewicz GrzegorzM00:54:09M60-69
97GPW -086Leśniczak BarbaraK00:54:18#wkurw_teamK45-59
98GPW -069Kołaciński CezaryM00:54:25M30-39
99GPW -051Hawryluk-Stasiak EwaK00:54:31BIEGUNI 2022K45-59
100GPW -099Mika SebastianM00:54:34Biegam bo lubię Ząbki teamM30-39
101GPW -126Pietruszewski KrzysztofM00:54:39M40-49
102GPW -121Pawelec KrystynaK00:54:48Dogoń Grodzisk MazowieckiK60-99
103GPW -092Matejak KatarzynaK00:54:51K30-44
104GPW -116Pałasiewicz KrzysztofM00:54:52M30-39
105GPW -015Budnicki GrzegorzM00:54:54Warszawa - KabatyM60-69
106GPW -149Sielicka JuliaK00:54:55Unilogo Running TeamK30-44
107GPW -034Dzierżanowska KingaK00:55:02K30-44
108GPW -050Grądzki AdamM00:55:04M40-49
109GPW -054Jakuszko MarcinM00:55:06M30-39
110GPW -031Domański PrzemysławM00:55:13M40-49
111GPW -076Kowalski TomaszM00:55:1612tri.plM40-49
112GPW -046Grabiec DanielM00:55:46M30-39
113GPW -080Kraska SławomirM00:55:50M30-39
114GPW -097Michałek TomaszM00:56:00M50-59
115GPW -158Stołowski MichałM00:56:10Szkoła MontessoriM40-49
116GPW -018Miastowski RafałM00:56:19Urząd Dzielnicy MokotówM50-59
117GPW -112Ostrowska JudytaK00:56:23K30-44
118GPW -143Rogowski MichałM00:56:26M40-49
119GPW -016Fabisiak AnnaK00:56:31RafcikrunM30-39
120GPW -059Jędrej EmiliaK00:57:10K30-44
121GPW -073Kościk UrszulaK00:57:13K30-44
122GPW -042Gała PawełM00:57:17M30-39
123GPW -071Kopera MałgorzataK00:57:26K16-29
124GPW -104Mydlak MarcinM00:57:31M40-49
125GPW -130Plich MichałM00:57:36M40-49
126GPW -100Mitura AnnaK00:57:51WarszawaK30-44
127GPW -134Pomierny DominikM00:58:19M40-49
128GPW -052Jackowski RafałM00:58:20M40-49
129GPW -188Wolski SławomirM00:58:58M50-59
130GPW -192Yatkovskyi KyryloM00:59:17M16-29
131GPW -129Pilewska AnnaK00:59:21K45-59
132GPW -119Paszek KrystynaK00:59:49Dogoń Grodzisk MazowieckiK60-99
133GPW -009Betka JarosławM00:59:50JB PROJEKTM50-59
134GPW -102Mruczyńska-Pietruczanis KatarzynaK01:00:15Devi Himal Team/ Aktywni WęgrówK45-59
135GPW -189Wrzesiński KrzysztofM01:00:55M30-39
136GPW -181Wawrzyniak MagdalenaK01:01:01TWDWK45-59
137GPW -035Dzik JoannaK01:01:09K16-29
138GPW -011Bieniek MałgorzataK01:01:12K45-59
139GPW -111Ostraszewska AgnieszkaK01:01:15K45-59
140GPW -156Sowa MateuszM01:02:40M16-29
141GPW -183Weiss PawełM01:02:45M40-49
142GPW -344Padowicz AnnaK01:03:16K30-44
143GPW -039Fudala AgnieszkaK01:04:04Bemowo BiegaK30-44
144GPW -155Sowa PawelM01:04:30M50-59
145GPW -083Kucharska AleksandraK01:04:43K45-59
146GPW -165Szymańska MariolaK01:04:47K45-59
147GPW -075Kowalewska MagdalenaK01:05:09K45-59
148GPW -194Zajfryd MarzenaK01:05:16K30-44
149GPW -012Bogucka AnetaK01:05:29K30-44
150GPW -070Kołowiecka-Wilkos AngelaK01:05:29Pstrokaty PareomaratonK30-44
151GPW -022Chmiel AgataK01:05:39Bemowo BiegaK30-44
152GPW -185Wiśniewska-Duda AnnaK01:05:56K30-44
153GPW -142Regucki ArturM01:06:09M50-59
154GPW -179Walencik MarekM01:08:40M60-69
155GPW -057Javaheri-Szpak KatarzynaK01:11:58K30-44
156GPW -131Piróg MarcinM01:12:45M60-69
157GPW -077Krajewska UrszulaK01:15:43Leczo TeamK16-29
158GPW -079Miąsko RenataK01:15:5312tri.plK50-59
159GPW -068Kolasa BarbaraK01:17:05Klub J.SłowackiegoK60-99
160GPW -133Podlecka AnnaK01:17:32K30-44
161GPW -045Gorzkiewicz PatrycjaK01:17:32K30-44
162GPW -151Skrzypek KamilaK01:17:41K30-44
163GPW -028Czechowski JerzyM01:21:34mza - warszawaM70-99

Kabacka Złota Jesień-ZAPISY ZAMKNIĘTE

Las Kabacki  Zaprasza,
Drodzy Biegacze i Fani Nordic Walking,

 Zapraszamy ponownie do Biegania w Lesie Kabackim.

 

Zapraszamy na Bieg i Marsz  w dniu 30 października 2021.

Odpowiadając na  prośby rozpoczynających przygodę z bieganiem oraz biegaczy dla których dystans 10 km jest zbyt wymagający, wprowadzamy na zawodach w dniu 30 października nową klasyfikację – Bieg na dystansie 5 km.

– Dystanse  dla biegaczy: 10 km,  5 km,
– Nordic Walking 5 km
– Medal  dla każdego uczestnika,
– upominek dla każdego zawodnika
– losowanie upominków wśród wszystkich startujących
– Opłata startowa 45 zł. do dnia 25 października

 

Do zobaczenia w Lesie Kabackim
Szczegóły w Regulaminie

Bieg Mikołajkowy 2021 – Zapisy Zamknięte

11 grudnia 2021 (sobota) Las Kabacki

ZAPISY ZAMKNIĘTE

Zapraszamy na Bieg Mikołajkowy 2021.  Sobota 11 grudnia o godzinie 11:00 w Lesie Kabackim. W Biegu Mikołajkowym mamy do wyboru dystans 5km lub 10 km a dla lubiących chodzić Nordic Walking 5km, a to wszystko w najpiękniejszym miejscu stolicy, w Lesie Kabackim.
Do udziału zaprasza Urząd Dzielnicy URSYNÓW oraz organizator ActiveSports, który od wielu lat propaguje aktywne i  zdrowe spędzanie czasu przez najbardziej popularną i najprostszą formę ruchu – bieganie i chodzenie.

 

 

 

Każdy uczestnik zawodów otrzyma:
– Okolicznościowy medal
– Pakiet startowy
– Ciepły posiłek, herbata
– Numer startowy z chip’em

START Biegu 5km – godz. 10:00
START Nordic Walking – godz. 10:10 limit czasu 60 minut. 
START Biegu 10km – godz. 11:10

Miejsce startu, polana na tyłach hipermarketu TESCO na Ursynowie, obok zajezdni technicznej METRA, na której od godziny 9:10 będzie otwarte BIURO ZAWODÓW

Odbiór numerów startowych tylko w dniu startu.

Zaprasza
Urząd Dzielnicy URSYNÓW

 

ORGANIZATOR

 

Szczegóły w Regulaminie

GPW Babie Lato 2021 NW – wyniki – tabela

LPNUMERZAWODNIKPŁEĆCZASKLUBKATEGORIA
1GPW -317Stupnowicz PrzemysławM00:30:40Łódzka Szkoła Nordic WalkingM12-49
2GPW -310Karpiński SebastianM00:30:50Las KabackiM12-49
3GPW -311Kowalik PawełM00:31:37blog-nordic-walking.plM12-49
4GPW -312Murzyn TomaszM00:32:20JUNIKM12-49
5GPW -313Oklej AnetaK00:35:21Avocado Weleness ClubK12-49
6GPW -318Suska MichałM00:36:21M12-49
7GPW -308Juszczak LeszekM00:36:49Gocławskie Koty Z Niezależnym Cyrylem Na CzeleM50-99
8GPW -314Plichcinska MałgorzataK00:36:57EkonomikK12-49
9GPW -320Troniarz StanislawM00:36:59M50-99
10GPW -301Berezowska BeataK00:37:48K50-99
11GPW -304Dąbrowski AndrzejM00:37:55M50-99
12GPW -319Szeląg AleksanderM00:39:52M12-49
13GPW -316Sterczewska EwaK00:40:39K12-49
14GPW -315Płatek AnetaK00:41:03K12-49
15GPW -302Bilkiewicz RenataK00:41:14Avocado Wellness ClubK50-99
16GPW -309Karłowicz AnnaK00:41:54Partia Wolnych BiegaczyK50-99
17GPW -306Górecka AgataK00:42:23K12-49
18GPW -300Bartosik KrystynaK00:42:30K50-99
19GPW -321Wydziałkowska-Pel InezK00:42:56K12-49
20GPW -303Błędzińska MałgorzataK00:43:12K12-49
21GPW -307Górecka OlgaK00:43:16K12-49
22GPW -305Gliniewicz AleksandraK00:44:06KB ActiveSports WarszawaK50-99

GPW Babie Lato 2021 bieg – wyniki – tabela

LPNUMERZAWODNIKPŁEĆCZASKLUBKATEGORIA
1GPW -050Jancewicz MarcinM00:37:24M16-29
2GPW -134Wojciechowski SebastianM00:37:26M40-49
3GPW -066Kurowski MaciejM00:38:50Żórawski TeamM40-49
4GPW -074Malovatskyi AndriiM00:39:15Warsaw Run ClubM30-39
5GPW -072Maciopa MichałM00:39:28Naprzód MłocinyM40-49
6GPW -104Schneider FredericM00:40:19Dream RunM30-39
7GPW -025Danielski KamilM00:40:23M30-39
8GPW -133Wojciechowski MichalM00:40:26Ganianie.plM40-49
9GPW -081Michalski RobertM00:41:41Zabiegany WołominM30-39
10GPW -026Deeg JanM00:41:54M30-39
11GPW -087Ochman PiotrM00:41:57Zórawski TeamM40-49
12GPW -065Kubicki DarekM00:42:12QARCHITEKCIM40-49
13GPW -128Wodziński MichałM00:42:17M30-39
14GPW -015Bzura JacekM00:43:01Enduhub Running TeamM40-49
15GPW -067Lenckowski LechM00:43:03Biegam U KOLESIM30-39
16GPW -089Okoń RafałM00:43:09Nowa WolaM30-39
17GPW -002Bar WieslawM00:43:20M50-59
18GPW -056Kądziela RafałM00:43:30Akb Lidzbark WarmińskiM40-49
19GPW -053Josypenko BożenaK00:44:15Dream RunK30-44
20GPW -008Bednarski WojciechM00:44:36Road RunnerM30-39
21GPW -102Rozwadowski KrzysztofM00:44:49M40-49
22GPW -028Drabczyk SzymonM00:44:54M60-69
23GPW -037Galleguillos ClaudioM00:45:14WITCM30-39
24GPW -117Szewczyk MateuszM00:45:20Sushi TeamM30-39
25GPW -121Terlik MarcinM00:45:27TCPM30-39
26GPW -069Łazowska AlicjaK00:45:33K30-44
27GPW -097Pusek MikołajM00:45:40M16-29
28GPW -040Gorzkiewicz PatrycjaK00:45:45K30-44
29GPW -076Marchlewski MichałM00:45:53M40-49
30GPW -107Sienkiewicz PawełM00:46:18Team ZabieganeDniM40-49
31GPW -031Fabijański ZbigniewM00:46:27PrudentialM30-39
32GPW -083Mochocki MichalM00:46:38M30-39
33GPW -099Rabiej WojciechM00:46:46Ducla AcademyM40-49
34GPW -023Czerwińska SandraK00:46:52K16-29
35GPW -021Cybulski FilipM00:46:57(Nie)zdrowa rywalizacjaM30-39
36GPW -101Rojek PawelM00:47:19M40-49
37GPW -147Sławiński PiotrM00:47:35M40-49
38GPW -110Skrzecz RadosławM00:47:40M30-39
39GPW -079Mazur DawidM00:47:51M30-39
40GPW -034Fornalik AdamM00:47:53Warsaw International Triathlon ClubM40-49
41GPW -003Baran ZenonM00:47:57HomokomandoM60-69
42GPW -111Skrzypek MichałM00:47:58M30-39
43GPW -048Iokov AntonM00:48:16M16-29
44GPW -112Skulimowski KrzysztofM00:48:28M60-69
45GPW -140Babenko OlenaK00:48:35K60-99
46GPW -030Esteban Escudero HugoM00:48:41TROTAVILAM16-29
47GPW -020Chmielnik DorotaK00:48:59K16-29
48GPW -064Krishnan HariM00:49:11WITCM30-39
49GPW -103Rzymowska KrystynaK00:49:12K45-59
50GPW -043Grycner PawełM00:49:25Shakalaka Boom BoomM30-39
51GPW -100Roberts JenniferK00:49:47WITCK30-44
52GPW -039Goral TadeuszM00:49:49KkbM50-59
53GPW -016Cabańska DorotaK00:49:57K30-44
54GPW -041Grądzik MarcinM00:50:05M30-39
55GPW -086Ochab JanuszM00:50:08M50-59
56GPW -060Kopaczel PawełM00:50:38Biegam U KOLESIM30-39
57GPW -051Januchta TomaszM00:50:43M40-49
58GPW -061Kosmala DariuszM00:50:47M50-59
59GPW -059Komor JacekM00:50:54M30-39
60GPW -024Dalgiewicz DariuszM00:50:57M60-69
61GPW -004Bartosik TomaszM00:51:00M16-29
62GPW -010Bell AndrewM00:51:08WITCM40-49
63GPW -011Bouaziz LindaK00:51:10WITCK16-29
64GPW -029Escudero SaraK00:51:17TROTAVILAK30-44
65GPW -139Stromska HonorataK00:51:41K16-29
66GPW -109Siwiarek TomaszM00:51:53M40-49
67GPW -149Głowacki MariuszM00:52:00M40-49
68GPW -047Ilczuk JustynaK00:52:10K30-44
69GPW -080Mazurek GrzegorzM00:52:33M40-49
70GPW -055Kalinca AmaliaK00:52:42WITCK30-44
71GPW -126Wąsowski PiotrM00:52:48M50-59
72GPW -062Kot AlenaK00:53:00K30-44
73GPW -057Kocielińska-Kłos MałgorzataK00:53:15K30-44
74GPW -123Tula RenataK00:53:55MykmykK60-99
75GPW -115Stankiewicz WioletaK00:54:18K30-44
76GPW -012Budnicki GrzegorzM00:54:24Warszawa - KabatyM60-69
77GPW -108Sierzycki HubertM00:54:33M30-39
78GPW -013Bzura EmiliaK00:54:45K45-59
79GPW -006Bator ZbigniewM00:54:47M60-69
80GPW -131Wojciechowski RyszardM00:54:51Kuźnia TriathlionuM50-59
81GPW -070Łucjanek JustynaK00:55:17KAJATeamK30-44
82GPW -027Dominiak-Bąk IzabelaK00:55:31K30-44
83GPW -132Wojciechowski SebastianM00:55:49M40-49
84GPW -146,,, ,,,,,,00:56:21,,,
85GPW -005Bartosik AngelikaK00:56:24K16-29
86GPW -038Golisz EwaK00:56:25K45-59
87GPW -046Hawryluk-Stasiak EwaK00:56:40BIEGUNI 2022K45-59
88GPW -090Palani BharaniM00:56:54Warsaw International Triathlon Club -(WITC)M16-29
89GPW -018Miastowski RafałM00:57:00Urząd Dzielnicy MokotówM50-59
90GPW -130Wojciechowska MagdalenaK00:57:01K30-44
91GPW -114Sobstyl KatarzynaK00:57:09K30-44
92GPW -078Matejak KatarzynaK00:57:12K30-44
93GPW -095Przybylski BogusławM00:57:58FalenicaM60-69
94GPW -009Bednarski TomaszM00:58:39M40-49
95GPW -116Symonides KarolinaK00:59:05WITCK16-29
96GPW -137Wójcik JowitaK00:59:35K30-44
97GPW -058Kołowiecka-Wilkos AngelaK00:59:50Pstrokaty PareomaratonK30-44
98GPW -073Maj MagdalenaK00:59:52K30-44
99GPW -136Wolski SławomirM01:02:04M50-59
100GPW -019Charnetskaya VolhaK01:02:08K16-29
101GPW -150Tylman RadosławM01:02:17M30-39
102GPW -017Chandra Sekar ChembianM01:02:31WITCM16-29
103GPW -106Sharovatova KrystynaK01:02:45K30-44
104GPW -001Ałdaś HannaK01:02:49K16-29
105GPW -063Kot MonikaK01:02:57K45-59
106GPW -085Nazarewicz MaciejM01:03:03M30-39
107GPW -044Gruda MichałM01:03:13Kalex ClubM40-49
108GPW -120Teichert MariaK01:03:46activeSportK45-59
109GPW -042Grądzki AdamM01:05:15M40-49
110GPW -093Pindakiewicz MichałM01:05:34M40-49
111GPW -084Moore-Rodriguez DanielM01:06:11M50-59
112GPW -082Minda AgnieszkaK01:06:43K30-44
113GPW -152Pomianowski JanM01:17:19M60-69