Meta – NordicWalking MIKOŁAJKOWY 2020

NazwiskoImieNrPlecKategoriaKlubCzas
NazwiskoImieNrPlecKategoriaKlubCzas

Meta – Bieg MIKOŁAJKOWY 2020

NazwiskoImięNrPłećKategoriaKlubCzas
NazwiskoImięNrPłećKategoriaKlubCzas

NW 5KM Mężczyźni OPEN

__________

kliknij CZAS aby wygenerować klasyfikację
17 elementów of 2 Następna strona

Nazwisko Imie Nr Czas Plec Kategoria Klub
Adamczyk Adam300METAMM50-99Pasja Nordic Walking
Baciński Andrzej301MM12-49Planktony Biznesu
Bąk Mirosław304METAMM50-99
Dąbrowski Andrzej309MM50-99
Kamiński Stanisław313METAMM50-99GOS Nadarzyn
Karpiński Sebastian315METAMM12-49Skandal von Mitten
Kowalik Paweł316METAMM12-49
Majak Mateusz320METAMM12-49NW CZŁAPSKI TEAM
Maksymowicz Marcin321METAMM12-49Team ZabieganeDni
Noworyta Jacek322METAMM50-99
Nazwisko Imie Nr Czas Plec Kategoria Klub
17 elementów Current Page1 of 2 Następna strona

NW 5KM Kobiety OPEN

__________

kliknij CZAS aby wygenerować klasyfikację
26 elementów of 3 Następna strona Last page

Nazwisko Imie Nr Czas Plec Kategoria Klub
Banaszkiewicz Felicja302METAKK50-99
Banaszkiewicz-Grądzka Ewa303METAKK12-49
Blajer Grażyna305METAKK50-99
Chwatow Aleksandra306METAKK12-49
Czarnecka-Chomicz Joanna307METAKK50-99THE OUTSIDERS
Dabrowska-Duda Iwona308METAKK50-99
Delmanowicz Anna310KK12-49
Dziki Marzenna311KK50-99aleTEMPO
Gliniewicz Aleksandra312METAKK50-99KB ActiveSports Warszawa
Karłowicz Anna314METAKK50-99Partia Wolnych Biegaczy
Nazwisko Imie Nr Czas Plec Kategoria Klub
26 elementów Current Page1 of 3 Następna strona Last page

Bieg 10KM Mężczyźni OPEN

__________

kliknij CZAS aby wygenerować klasyfikację
171 elementów of 18 Następna strona Last page

Nazwisko Imie Nr CZAS Plec Kategoria Klub
Aksamitowski Robert3METAMM40-49
Aleksinski Marcin4METAMM40-49Burcak Team
Amor Rafał6MM40-49
Andreasik Mariusz8METAMM30-39Pro-mile Team
Anisiewicz Albert11MM40-49
Asłanowicz Marcin12MM40-49
Babiuch Marek13METAMM50-59Run log
Bajorek Jacek15METAMM40-49Izbi Konsulting
Bakuła Wiesław16METAMM50-59wampir
Banaszak Maciej17MM30-39
Nazwisko Imie Nr CZAS Plec Kategoria Klub
171 elementów Current Page1 of 18 Następna strona Last page

Bieg 10KM Kobiety OPEN

__________

kliknij CZAS aby wygenerować klasyfikację
93 elementy of 10 Następna strona Last page

Nazwisko Imie Nr CZAS Plec Kategoria Klub
Ałdaś Hanna5METAKK16-29
Andruszewska Agnieszka9KK16-29
Andruszewska Natalia10KK16-29athletico kansas
Biała Antonina24METAKK16-29adidas Runners Warsaw
Bielecka Anna25METAKK45-59
Bieniek Marta27METAKK30-44
Bieniek Małgorzata28METAKK45-59
Birch Constance29KK16-29Warsaw International Triathlon Club
Brykowska Teresa31METAKK45-59Ada Team
Buchowiecka Anna32METAKK30-44Pstrokaty Pareomaraton
Nazwisko Imie Nr CZAS Plec Kategoria Klub
93 elementy Current Page1 of 10 Następna strona Last page

NW 5KM M50-99

__________

kliknij CZAS aby wygenerować klasyfikację
8 elementów of 1

Nazwisko Imie Nr Czas Plec Kategoria Klub
Adamczyk Adam300METAMM50-99Pasja Nordic Walking
Bąk Mirosław304METAMM50-99
Dąbrowski Andrzej309MM50-99
Kamiński Stanisław313METAMM50-99GOS Nadarzyn
Noworyta Jacek322METAMM50-99
Podgórski Grzegorz325METAMM50-99THE OUTSIDERS
Wasilewski Sławomir336METAMM50-99PASJA Nordic Walking
Wesołowski Marek337METAMM50-99Pasja Nordic Walking
Nazwisko Imie Nr Czas Plec Kategoria Klub
8 elementów Current Page1 of 1

NW 5KM M12-49

__________

kliknij CZAS aby wygenerować klasyfikację
9 elementów of 1

Nazwisko Imie Nr Czas Plec Kategoria Klub
Baciński Andrzej301MM12-49Planktony Biznesu
Karpiński Sebastian315METAMM12-49Skandal von Mitten
Kowalik Paweł316METAMM12-49
Majak Mateusz320METAMM12-49NW CZŁAPSKI TEAM
Maksymowicz Marcin321METAMM12-49Team ZabieganeDni
Polkowski Piotr326MM12-49NW CZŁAPSKI TEAM
Smoliński Krzysiek333METAMM12-49go mokotow
Świderek Marcin335METAMM12-49NW CZŁAPSKI TEAM
Zbojna Mariusz339METAMM12-49THE OUTSIDERS
Nazwisko Imie Nr Czas Plec Kategoria Klub
9 elementów Current Page1 of 1

NW 5KM K50-99

__________

kliknij CZAS aby wygenerować klasyfikację
13 elementów of 2 Następna strona

Nazwisko Imie Nr Czas Plec Kategoria Klub
Banaszkiewicz Felicja302METAKK50-99
Blajer Grażyna305METAKK50-99
Czarnecka-Chomicz Joanna307METAKK50-99THE OUTSIDERS
Dabrowska-Duda Iwona308METAKK50-99
Dziki Marzenna311KK50-99aleTEMPO
Gliniewicz Aleksandra312METAKK50-99KB ActiveSports Warszawa
Karłowicz Anna314METAKK50-99Partia Wolnych Biegaczy
Plewka Bożenna323METAKK50-99
Reda Alicja327METAKK50-99NW CZŁAPSKI TEAM
Różańska Helena329KK50-99NW Człapski Team
Nazwisko Imie Nr Czas Plec Kategoria Klub
13 elementów Current Page1 of 2 Następna strona

NW 5KM K12-49

__________

kliknij CZAS aby wygenerować klasyfikację
13 elementów of 2 Następna strona

Nazwisko Imie Nr Czas Plec Kategoria Klub
Banaszkiewicz-Grądzka Ewa303METAKK12-49
Chwatow Aleksandra306METAKK12-49
Delmanowicz Anna310KK12-49
Kudlak Monika317KK12-49Tarczyński Klub Biegowy
Legierska-Tur Ewa318METAKK12-49
Lipińska Patrycja319KK12-49
Plichcińska Małgorzata324METAKK12-49
Rozmysłowicz Monika328KK12-49
Slowik Monika332METAKK12-49THE OUTSIDERS
Wytrykowska Anna338METAKK12-49zabiegana
Nazwisko Imie Nr Czas Plec Kategoria Klub
13 elementów Current Page1 of 2 Następna strona